Kontaktné šošovky

wewerka

taaakze mam kontaktne sosovky...od vcera...zaujimava skusenost, na prave oko mi sosovka skvele sadne a skoro ju necitim ale na lavom ani nie...ked zavriem oko mam pocit ako keby som v nom mala nieco spadnute a trochu ma to reze...ale zrejme sa to upravi a oko to asi este neprijalo(snad:p)

wewerka

jednom viem iste-ak chces sosovky, musis ist k lekarovi, aby si ich mohla mat. musi ti zistit sklon ocnej sosovky a podobne. a tiez sa mohli dioptrie zmenit.
ked uz s ich budes davat, lekar ti sam poradi, ktore si mas zaobstarat, takze sa toho neboj. staci ak lekarovi povies, ako si predstavujes svoje sosovky-ci denne, mesacne, trojmesacne, atd.

zdenka

Ahojte,
mohli by ste mi poradit nejake kvalitnejsie kontaktne sosovky a tiez uviest aj priblizne ceny.
Som kratkozraka, teda mala by som nosit okuliare stale, ale nosievam ich, len ked som doma a to je dost malo.
Taktiez by ma zaujimalo, ci musim ist k ocnej na nejake vysetrenie kvoli sosovkam, alebo staci mi len uviest cislo dioptrii. Vopred dakujem.

zabka

ahojte. mozem sa v sosovkych kludne kupat v mori.este som to totiz neskusala a neviem co to spravi, ale tento rok to chcem konecne skusit.

gabes

ahoj! pouzivala som cely minuly rok sosovky. je to super vec, mozem odporucat kazdemu. mne bolo povedane, ze ich mozem denne pouzivat a to 20 hodin v kuse. aspon 4 hodiny za den, by mali stravit v roztoku. chcela by som si kupit aj tento rok, ale neviem sa ktomu nejak dopracovat. skoda!