Meska mi menzes..

Príspevok v téme: Meska mi menzes..
miaa

Meska mi menzes tri dni a pobolieva ma obcas trochu podbrusko..Som z toho znepokojena, lebo vzdy mavam pravidelny cyklus, na 26den, a teraz mam uz 31den a nic..Robila som si aj tehotensky test,aj ked pouzivame ochranu,kedze sme sa s priatelom milovali pred zhruba dvomi tyzdnami, ale vysiel negativny..Mala som teraz aj dost stresove obdobie tak neviem..Cim to moze byt ze mi meska a co mozu znamenat tie obcasne krce v podbrusku.???

majcika555

no ja si myslim ze to bude tym stresom pretoze tehotensky test ti ukaze uz po prvom dni meskajuce menstruacie a pobolievanie no moze to byt aj s toho ze sa ti nedaju stustit ale radsej navstiv lekara

kessly

pravdepodobne to bude z toho stresu. tie krce si mozno tak trochu aj sama podnecujes tymi obavami, hovorim z vlastnej skusenosti. ak pouzivate ochranu, je velmi mala pravdepodobnost, ze by si bola tehotna. ja som raz strasne nervovala, bala som sa ze som tehotna, menzes mi meskal asi 8 dni (tiez mam pravidelny cyklus), isla som si kupit test a ked som prisla domov s testom, dostala som dlho ocakavany menzes :D to len ako napriklad, neboj, urcite to bude v poriadku :)