Jeanine Evra Lindynette 20 ->

Príspevok v téme: Jeanine Evra Lindynette 20 ->
ivuskaaaaa

ahojte zeny, mam problem ktory uz fakt nezvladam riesit: zacala som brat HAK koli velmi bolestivej menstruacii, az takej, ze mi nezaberal ziaden algifen ani aulin ani panadol ani nic z liekov ani cajicky bylinky dzusiky NIC a tri dni som prerevala v bolestiach vzdy, moja prva hak bola jeanine z ktorej mi bolo velmi zle od zaludka, presla som na evru z ktorej mi po polroku zacalo velmi silne mimocyklove spinenie a kazdy mesiac v ten isty den zase zle od zaludka(ale len jeden den), dneska somu gyndy dostala Lindynette 20 ale neviem uz comu verit a co nie... Je sanca ze mi z nich nebude zle? nic ine ma nezaujima, len tie problemy so zaludkom... vraciate z nich niekto ?? pls o radu, dakujem PS: branie HAK mi velmi pomohlo co sa tykalo tych problemov s menzes

kikae

leerka:A ked vezmem az zajtra,nic sa nestane,nie? Lebo nechcem brat vecer vzdy,radsej by som rano,takze by som zacala az od zajtra.

kikae

Ahojte ked som teraz rano dostala menzes,kedy mam uzit prvu tabletku jeanine? Dnes alebo zajtra? Dnesny den sa rata ako prvy? A kedy je lepsie ju uzit,prvy alebo az potom 2-5? Je v tom vlaste nejaky rozdiel okrem toho ze ked uzijem 2-5 musim sa dalsich 7 dni chranit?

lucka

ahojte,prave som zacala uzivat spominany YAZ a idem UMRIET - je mi z neho sialene zle:-( najma od zaludka, nesutale ma napina a fakt sa citim ako 5 min pred smrtou:-( uzivala som yadine a z tej mi tiez bohvieako nebolo, aj som pribrala...no hroza. pravdupovediac, neverim, ze sa z HAK nepribera. a v " reklamovane benefity " neverim tiez - je to vsetko synteticke, umele a evidentne ss telo neda oklamat...teda to moje nie. fakt budem musiet HAK vysadit:-(

lucka

ahojte,prave som zacala uzivat spominany YAZ a idem UMRIET - je mi z neho sialene zle:-( najma od zaludka, nesutale ma napina a fakt sa citim ako 5 min pred smrtou:-( uzivala som yadine a z tej mi tiez bohvieako nebolo, aj som pribrala...no hroza. pravdupovediac, neverim, ze sa z HAK nepribera. a v " reklamovane benefity " neverim tiez - je to vsetko synteticke, umele a evidentne ss telo neda oklamat...teda to moje nie. fakt budem musiet HAK vysadit:-(

suns

hej to viem, jedna kamoska mala spinenie 2 tyzdne, dalsia 1,5 mesiaca... cize na to som pripravena... ono ja uz som dva krat v priebehu roka uzila Escapelle - pohotovostnu HAK a 2x som mala aj Norethisteron - tabletky na oddialenie menstruacie... nerobilo mi to problem /KLOP KLOP/ takze dufam, ze to tak bude aj pri HAK :) drzme si palce:)

leerka

a este k tomu spineniu, prve tri mesiace su skusobne, t.z., ze hak este len skusas a cakas ako na nu telo zareaguje, cize mozno tak ako moje... ak sa to do 3mesiacov nezlepsi, treba zmenit hak...