klinicka smrt

dvaja

veis, ja som bola ocity svedok odstranenia partnera, a akoby nestacili este sme aj skaredo havarovali, dodnes ale neviem ci bola prva strelba do nho alebo do auta, potom sa uz riadenie nedalo udrzat, bolo to dost vo velkej rychlosti,.....ostatne si pamatam uz len podla verzie ludi, ktorí nas nasli na mieste a pomohli mi von z auta...atd.

jana33

tak ahoooj..tak ty mas za ten kratky zivot dost toho preziteho za sebou...aj ta ozivovali alebo sama si sa prebrala...lebo ja mam teraz dedka v nemocnici a jeho tiez 2x museli ozivovat ale on si vobec nic nepamata...

janosik

pamatam si nieco:
bol som v bezvedomi, ale zrazu ma silny uder (ten bol asi skutocny) akokeby trochu prebral. videl som velmi silne svetlo, vlastne ani nemozem povedat ze som ho videl, skor som bol v tom svetle. hovorim si: tak toto uz je vazne, asi zomieram. potom som znovu upadol do bezvedomia a po istom case som sa prebral.

dvaja

ano ako ma jedna osoba tahala rukou hore a okolo som pocula velky ruch ale nicomu nerozumela, bolo to v takej hmlitej tme a ta osoba ma tahala k svetlu, po chvili som ale tym hlasom zacala rozumiet, pocula som, je mrtva, zhori, vyberte to telo a krik samí krik....v tom ma ruka pustila so strasnym stonom (znelo to ako vykrik ked sa nieco skazi) a zacitila som sa, ostala som chvilu pri vedomi,...ta mrtva som mala byt ja...ale som tu....uz dalsich 8 rokov.