masturbacia

Príspevok v téme: masturbacia
cucko

ahojte..potrebujem pomoc...ako sa mam vyprstovat? mne to nikdy nejdeee...ako pocitujem pritom vzrusenie ale nic taqee..ja uz nevjem ako sa mam uspokojit...chcela by som nieco pestrejsie ale neviem co.... keby bol nato niaky navod :( môj chalan to vje genialne ale teraz odisiel na 3 mesiace a sa to neda vydrzat..pls pomozte mi...budem moc rada dakujeem :)

vevericka

lolka..a co ked budes mat orgazmus v noci ..v spanku(lebo ver ci never aj take veci sa deju) potom to budes brat ako?? je to hriech a posadol ta diabol v spanku alebo ta boh obdaroval rozkosou za to, ze si ju odopieras??
alebo ak je niekto neveriaci pripadane ma ine nabozenstvo, kde nie je masturbacia hriech ba je povolena, taki ludia co su podla teba??

a co vyjadrenia sexuologov, ze masturbacia je fajn a ak ju vykonavate navzajom pred sebou utuzi to vas vztah??

len posuvam svoju otazku, lebo si mi neodpovedala..

vivka

Lolka: no tak, zdravý človek si to sem tam urobí sám a nemusí byť ani zvrhlý ani narušený a čo je na tom??? Ak chceš k tejto téme reagovať tak si sa mala napísať ako si to robíš alebo niekedy robila sama!! Alebo túto tému obísť a hotovo. A nie dookola moralizovať...tak čo?? vieš sa urobiť aj sama ????....alebo sa tu k tomu teraz nepriznáš.

adina

vidis lolka, pracuj sama na sebe, a bud spokojna sama so sebou a prosim ta vyvaruj sa pocitu ze musis ludom radit ked o to nestoja!

Lolka

adrem dakujem mas pravdu...kde si dal svoj mail? vies uz mozno na net nebudem chodit, lebo som povedala bratovi nech ho zrusí...ale rada by som aby si mi pomahal...

vivka

Lolka: mám taký dojem, že si to písala sama pod iným nickom......aj tak mám pocit, že tvoje názory sú sfanatizované. Ale tvoj život, tvoja vec aký máš na to pohľad..dúfam, že aj tak žiješ ako píšeš. Ak by som ja mala na Boha taký fanatický pohľad, tak pochybujem, že by som zablúdila na tému masturbácia.