masturbacia

Príspevok v téme: masturbacia
cucko

ahojte..potrebujem pomoc...ako sa mam vyprstovat? mne to nikdy nejdeee...ako pocitujem pritom vzrusenie ale nic taqee..ja uz nevjem ako sa mam uspokojit...chcela by som nieco pestrejsie ale neviem co.... keby bol nato niaky navod :( môj chalan to vje genialne ale teraz odisiel na 3 mesiace a sa to neda vydrzat..pls pomozte mi...budem moc rada dakujeem :)

vivka

Lolka: mám taký dojem, že si to písala sama pod iným nickom......aj tak mám pocit, že tvoje názory sú sfanatizované. Ale tvoj život, tvoja vec aký máš na to pohľad..dúfam, že aj tak žiješ ako píšeš. Ak by som ja mala na Boha taký fanatický pohľad, tak pochybujem, že by som zablúdila na tému masturbácia.

adina

ale tak isto lolka nerespektuje ludi, preco vlastne sla do tejto debaty diskusie? ved ona tu vlastne zapara do nich a len vyvolava u tych ludi ze robia zle zle a zle. OMG keby toto bola ta najhorsia vec na svete, tak by nam bolo veeelmi dobre. Lolka nech tuto temu temou a uz sa sem nezapajaj.

Lolka

a este k tomu ze sem klikam a sedím tu...to co som si precítala zo svatého písma som obetovala za týchto ludí a chcela som aby nieco urobil, a Boh ma vypocul, pretoze ja som to nevedela tak dobre vysvetlit ako adrem a adrem to pekne vysvetlil.

Lolka

opatovne som sa vracala...ale tiez ak si si nevsimla tak som smerovala k Bohu a to ze ma casto vidís písat v iným temach o Bohu to nie je fanatizmus.

Lolka

hm vivka...ja som tu masturbáciu nerozoberala ak si si nevsimla...a cítala som si aj nieco zo svatého písma..a co sa týka ci budem mat hriech...to je moje svedomie.

vivka

Lolka: pozerám, že v mnohých príspevkoch reaguješ dosť sfanatizovane....nemala by si sa radšej modliť ako sedieť pri internete.....a vôbec, som udivená z toho, že vôbec klikáš na takúto tému a opätovne sa k nej vraciaš (to nie je hrieh????)....dúfam, že pri spovedi nezabudneš spomenúť, že veľmi čast rozoberáš masturbáciu. A ešte niečo....nemám nič proti veriacim, ale fanatizmus je mimo zdravého rozumu.

cpe

Adrem, pekny prispevok. A vy ostatni, snazte sa respektovat aj nazory, s ktorymi nesuhlasite. Neurazajte Lolku len kvoli tomu, ze si mysli nieco ine ako vy.