Ako pribrať a neschudnúť?

Príspevok v téme: Ako pribrať a neschudnúť?
paradise

Väčšina ľudí má problémy s nadváhavou. ja však mám problem s tým, ako pribrať. aj najmenšia "depka", či ťažšia fyzická námaha si z môjho tela vezme pár gramov váhy. Známi keď ma vidia, tak len horekujú aká som chudá. nebaví ma to stále počúvať. Strašne by som chcela pribrať aspoň kúsok, ale neviem ako na to. ako to, že niekto môže taj ľahko pribrať a niekto nepriberie ani gram, ba ešte stále chudne. Môže ísť o nejkú vážnejšiu chorobu, kedže v poslednej dobe len chudnem a nepriberám. Pri mojich biednych 53 kilách so za posledné 2 mesiace schudla na 50 kíl.
Čo mám robiť? Som z toho zúfalá...
Ako pribrať a neschudnúť? Existuje na to nejaká liečba?

cpe

Tak ja mam v poslednom case podobny problem. Vazim iba 66 kg, co je na moju vysku malo. Tiez sa mi nedari pribrat a tiez mi uz viaceri ludia povedali, ze som dost chudy. Najlepsie je mozno sa tym netrapit a ta vaha mozno pojde postupne same hore.

SanPedro

zdrawiim,.. ja mam problem s pribratim. no newem pribrat wazim 66kg a newem ci to je postacijuce na moj wek 17.. wiem toho welmi wela zjest.. a rozdiel ziadny.

leerka

tak to by zaujimalo aj mna.....ja mam stale iba 48kg, aj ked pred tyzdnom som mala iba 45.5, ale stale mi to kolise a nie a nie sa dostat na 50kg....