Casty problem - riesenie

Príspevok v téme: Casty problem - riesenie
Vydlicka

Veľa báb vrátane mňa tu spomínalo, že malo problémy pri prvom styku. Príznaky boli: Silná bolesť, pocit, roztrhnutia a následné štípanie. A bohužiaľ nevyriešilo sa to. Ja som skúšala všetky rady, ktoré ste mi dali a nakoniec sme sa rozhodli s priateľom radšej skončiť, alebo to radšej odložiť. Tak čo s tým?

kolobezka

ja som pri prvych prstovaniach aj pri pouzivani tamponu mala tiez pocit ze som priuzka, fakt som mala pocit, ze som "vadná"...ked ma prstoval nejaky chlapec stiahla som sa a nepustila som ho dnu... s mojim terajsim no jemu som to uz dovolila, prvy krat bolelo, ale nie tak velmi ako to ini opisovali... postupom casu boli tri prsty uplne v pohode bez bolesti, ani som nevedela, ze ich pridal viac... prvy sex ma potom vobec nebolel:)

Vydlicka

Asi štyri krat. A ano som. Nejde to, a to uz potom ani neskusame dalej, bo mne vzdy od bolesti vyhrknu slzy a na to sa moj frajer nevie pozerat..... ze mi ublizuje

leerka

a urcite si dost vzrusena, vlhka? ani dlha predohra a pomale vniknutie nepomaha? a kolkokrat ste sa uz pokusali o sex?