Prvýkrát

Príspevok v téme: Prvýkrát
miroslavaa

Bolo to tu síce už viackrát, ale...toto je iné...mám priatela, s ktorého lubim, ale vidime sa len občas, že je sam doma je iba občas..vlastne, chcela by som aby sme už začali s takými sexuál.hrátkami...orál...a tak sex...nechcem aby sme sa prvýkrát milovali a predtým nič...proste nech sa naučí čo mám rada a nech zistíme o sebe viac po tejto stránke...ale neviem kde... ani u nás sa to nedá...a neviem ako mu to naznačiť..medzi nami boli iba vášnivé bozky, aj ke´d som sa trošku aj toho bála..že čo bude ´dalej, vtedy sme boli sami...ale nebolo nič...proste musím mu povedať, naznačiť že by sme mohli skúsiť aj toto..len ako? Lubim ho a chcem aby to prvýkrát bolo s ním...verím mu a viem, že to chcem...a ochrana..ma nato myslieť on, alebo ja..kondomy som nekupovala ešte nikdy:Dhm...ani oral nebol takže nič netuším...inak, nemame 13..ale 16..pre niekoho skoro, pre mňa nie..som pripravená...ďakujem za rady..

Kika:)

Pozri ja som tiež neni sexuálna bohyňa, tiež mám stresy a bojím sa stále, ale jednoducho začat nie je tažké, pre mna je tažšie pokračovat, preto je dobré ak to ptm chytí do rúk on ...ale čo ja viem, Ked si budeš hovorit že máš nízke sebavedomie, to ti nepomože....:P

leeerka

miroslavaa, tak ked sa on nema k cinu, tak to urob prva ty, a tak ako ti popisala kika..co je na tom divne, ze zacnes prva..uz nezijeme v dobe, ked chlapi volali zeny na parket a ked robili vzdy prve kroky len oni... teraz je to skor naopak by sompovedala ...

miroslavaa

Kika:)Áno, mne to napadlo presne takto urobiť, ale neviem príde mi to netypické keď ma s tým prísť žena a s mojim sebavedomím, vieš, preto...
leerka:Áno, 16 máme, ja už 17 budem mať:PĎakujem za rady:)

Kika:)

Normálne ked bude sediet na gauči, skús si na neho sadnút, jemu hned srdiečko poskočí :D pozkávaj ho , a vieš tak vášnivo, možeš sa proste odviazat, nebud napetá, rob to čo ta napadne, ver mi, že bude tvojou iniciatívou milo prekvapený :D

miroslavaa

leerka:mali sme na seba málo času, kedže on je doma len cez weekendy, a vadilo mi, že nebol pri mne, ked som ho najviac potrebovala..:(ale už viem, aký je pre mňa dôležitý:)

miroslavaa

leerka:nie ziadne zmeny v twjto oblasti, pretoze sme sa po 2 mesiacoch rozišli...a teraz sa dame zas dokopy...vies:)neviem musim niečo skúsiť, ked my sme sa o tom takmer nerozprávali iba sme písali, lebo som sa asi príliš hambila navrhnúť túto tému, alebo lepšie povedané som čakala, či nezačne s tým on, ale nie:(takže chcem už koonečne nejak začať...

leeerka

takze ak to spravne chapem, u vas este za toho polroka odkedy si pisala prvykrat nenastali ziadne zmeny..no cize oralyn sex uz mate za sebou? a ak sa ches dostat k normalnemu sexu, tak mu to bud pri bozkavani neak povedz do uska,alebo mu to povedz rovno, ze by si to uz chcela skusit..alebo jednoduchosa iba nechaj unasat a postupne mu chod pod tricko a neviem co ... ved to uz sama na to prides ..

miroslavaa

to je ťažké...rozišli sme sa, ale asi sa o5 dáme dokopy...máme sa stretnúť a porozprávať sa, lebo rozišli sme sa kvoli velmi nepodstatnej veci, čo som si teraz uvedomila.takže viem že budeme zas spolu, lebo on to chce, ja som vravela že porozmyslam a napisala som mu ze suhlasim, mozme to este raz skusit..ale ja chcem, aby ked budeme spolu"sa rozprávať" bolo konečne niečo viac,, len je mi to trápne, keby sme to chceli robiť u nich na gauči, asi by som mu mala nejak naznačiť najprv že o čo mi ide a tak musím nejakú deku,plachtu al. čo, lebo bojím sa že bude niečo od krvi a to nechcem...hm..poradte mi, prosím..proste ked sa budeme rozpávať a bozkávať sa potom..tak chcem aby sme nejakým zázrakom:Pskončili pri sexe..neviem, mám asi príliš nízke sebavedomie, aby som nanho sadla a začala ho hladit al. čo..hm..tak ako to mám urobiť, prosím o tip, radu a pod.