ako sa rozísť keď sa lúbime

Príspevok v téme: ako sa rozísť keď sa lúbime
Michala11111

ahojte prosím Vás ja som už fakt v koncom sme s priatelom už vyše troch rokov, z toho už rok a pol spolu bývame v podnájme. Ach stále sa hádam vážne stále donekonečna len hádky, už sme sa minimálne 10x rozišli a stále sa k sebe vraciame. A prečo? len kvôli tej debilnej láske čo nás drží pokope. Keby si mám vybrať najradšej by som ho nelúbila...........ako dalej??

Michala11111

fúúúúúúúúúúúúha tak to ti fakt gratulujem!!!!!!!! a to bola vina len na tebe? lebo ja napríklad ten pocit nemám. Priatel mi teraz volal a na mooju požiadaavku aby nerobil čo mi vadí povedal že mne vadí všetko a že mám byť tolerantnejšia......fakt už neviem on ma tak zmagorí že už potom sama neviem či on je navine alebo ja

Michala11111

pukoska_fakt k tej žiarlivosti je to zložité lebo on má síce 28 ale ja som oveľa viac žiarlivá to zas nechcem dávať vinu na neho aby som bola spravodlivá. Ale chcem sa spýtať že vy ked sa tak hádate ako je to často? a nevadí vám to nemáš pocit že možno s niekym iným by si sa tak nehádala?

pukoska

my sa taktiez strašne hadame bijeme ,,navzajom,, noo hovorime ze sa neznasame a nadavame si ,sme spolu uz tretí rok.. a zakazdym po piatich minutach, poplaceme si a vasnivo sa pomilujeme, lebo bez seba nedokazeme zit, sme strasne ziarlivy- obaja ale zaciname byt pomalicky aj tolerantny lebo takto sa zit neda a kvoli tomu sa hlavne hadame, kvoli ziarlivosti. A vzdy to iste dokolecka. Uz som sa s tým naucila aj zit. he. Treba byt tolerantny - a ked to nevie 28 rocny chalan - tak potom neviem kto.

Michala11111

hmmmmmmmm tak to máš dobré teda ale k žiarlivosti sa nebudem vyjadrovať lebo ja veľmi žiarlim. Inak teraz som mu navrhla dve riešenia bud zmena alebo roozchod a povedal že rozchod potom mi volal či to chcem aj ja či si myslím že náš vzťah má zmysel som sa rrozčúlila a položil ma. Inak ked sa môžem spýtať vám koľko trvalo kým ste sa prispôsobili tak že sa nebudete hádať? Lebo my sa o to už 3 roky pokúšame a nič

Michala11111

presne tak teraz sme si písali meili lebo je v robote a napísal mi že vo vzťahu treba tolerantnosť a nie ako ja som mu písala že nemôžme robiť to čo vieme že druhému vadí. Takk on je proste v tom že ja som tá zlá. A s tou žiarlivosťou máš pravdu teda nezakazuje mi čo si obliecť ale vždy ked sa vyzývavejšie oblečiem pýta sa či sa chcem páčiť iným chlapom. A priznávam aj ja som žiarlivá a asi viaac ako on

Michala11111

leerka: ahoj si zlatá že sa zaujímaš fakt. Tak napíšem ale asi sa rozpíšem neviem či sa ti bude chciet čítat:-)). Takže ja mám 22 a on bude mať 28. Asi je ten vek dôležitý lebo ako som písala on bol môj prvý ale on predo mnou mal 6ročný vzťah. Tak teraz on si stále myslí že on je najmúdrejší on nikdy neurobí chybu že ja neviem lebo som predtým nikoho nemala......A hádka naposledy? Je to nadlho ale tak v skratke chystali sme sa na disko aj s kamošmi tak som si dávala suknu, všetko bolo fajn až jeho provokačná otázka komu sa chceš páčiť ked si dávaš suknu? Tá druhá baba si nedáva...tak mu hovorím mojko prestan kašli na to, ved ideme spolu von, a on stále ty sa chceš páčiť druhým chlapom že? A už som bola naštvaná tak hovorím ano. Tak mi pokazil náladu nechcela som ísť nikam nakoniec sme šli. Stále bol ofučaný som si povedala kašlem na to nech nie je napätie začala som ho obímať boskávať a stále nič. Tak sa pýtam mojenko ideš tancovať on že nie nemá náladu pojde až ked pojdú všetci aby tam neostal sám. Tak som šla s tou kamoškou, vrátime sa z parketu on mi nadrzovku povie: postráž veci idem s kamarátom tancovať. On ktorý nerád tancuje vždy len kvôli mne.S chalanom ktorý šiel na disko aby si našiel babu. A jeho vysvetlenie ked sme boli doma? Ved čo je na tom chcel pomôcť kamošovi nájsť babu tak šli na parket........asi tak

Michala11111

mircoMY33: asi by som sa mala s ním rozísť a prerušiť všetky kontakty rozum mi káže presne to isté ale čo ked srdce mi hovorí niečo úplne iné, proste ked toho človeka tak moc lúbim, asi som moc slabá na to aby som ho nechala..... musel by spraviť niečo hrozné napríklad ma podviesť a vtedy by som neváhala

Michala11111

lolo: ty si fakt trolo, takže vôbec nie som žiadna chudera, som pekná a vôbec nie je problém v tom že by som si nenašla druhého, myslím že by som na výber mala a po druhé on ma nevyživuje aj ked som študentka tak dostávam nejaké peniaze totiž 6000 mesačne a donedávna som aj robila takže ani o to tu nejde, lebo keby sa vrátim k mame tak sa po finančnej stránke mám oveľa lepšie....... a do poradne som napísala práve preto že to nie je medzi nami ružové

mircoMY33

rozejdy sa a ihned si najdy druheho aby si nemislela na neho a nevracala sa k nemu lebo tie hadky budu horsie a horsie

lolo

..najvacsi strach maju ludia nie z toho co ich caka ale z toho ze stratia to co uz maju.. ak si chudera a neveris si ze najdes lepsieho co ta bude vyzivovat tak si s nim ostat no sama v hlbke duse (ak dajaku take "caje" ako ty maju) vies ze ak si uz napisala do poradne tak asi to neni super...