čím znížim chuť do jedla ?

jjsdhsh

ten lipoxal_extreme mi predaju ? normalne v lekarni aj keť nemam 18?.. prosim.. a ešte mi povedzte že tie tabletky ste jedli normalne? podla navodu ? či čo k tomu ešte treba pripojiť ?..a ozaj to funguje ?

Darinecka

naozajstna dieta spociva v tom zapchat si tie usta a nejest jedine zdrave a vyzivne veci pre organizmus ako su ryby,zelenina,ovocie,nesladene vody a caje.ja tak zijem uz 3roky a funguje to!!!drzim palce

lea

hm,len ci to fakt funguje ?!..niekto s tym moze schudnut a niekomu sa to podarit nemusi.tiez som to chcela vyskusat ale bojim ze za to vyvalim kopec prachov a zbytocne

anka

Môžete mi prosím napísať, koľko stojí ten zázrak Lipoxal-extreme ?...raz som už vycálovala v lekárni za Xenical...proste nič..žiaden efekt...díky....anna.

lipoxal_extreme

*****************************************
P.S. nie je to JOJO efekt,.t.j.kila mi nepribudli spät,a je tomu už dva mesiace,čo som s nim schudla za 20dni 6kilo dole...odvtedy jem skoro všetko(z mieroua normalne,žádne prežieranie,ved ani mi už nechuti to sladke) a mam stalu váhu 50kg [výška 169cmm....vek:17r :)]
*****************************************

lipoxal_extreme

*****************************************

Na chudnutie ?
Na zniženie chuti do jedla alebo do sladkého ?
Mám zaručený (mnou overený liek na chudnutie).
Prisaham stači strošičku menej jesť + ta jedna tableta....a do 2dni 1kilo dole,aspon u mna to tak bolo,a jedla som všetko tie 2dni.
Takže o čo ide?
Jednoduche,da sa kupit v každej lekarni,a vola sa- LIPOXAL_EXTREME.

*****************************************