čím znížim chuť do jedla ?

tinusska

tak aspon si sama na izbe... ja som vysku nechala, byvanie na intraku, na privat som nemala, nasi mi ledva cvakali ten intrak, spolubyvajuce, cez den robili bordel na izbe a vecer este vacsi, ked prisli ozrate, voditili si chalanom, grcali tam... ja som spavala s dokladmi pod hlavou.. no vlastne nespvala, iba som sa robila, ze spim... vydrzala som jeden semester, a teraz som si dala prihlasku na externe studium.. brigady sa moc nedali, na chemii to bolo od rana-do vecera v skole a cez vikend pomahat domov na dedinu...

lleilla

ano,a intrak a klud?no kiezby,prave preto som prehodila rezim,v noci mam vecsi klud a moznost ucit sa-to sa taha uz par rokov...co nie je uplne v poriadku a vobec nie zdrave

lleilla

hmm,citala od pol druhej a to som sa prinutila o piatej,z euz fakt nie som normalna,ale toto ja mam permanentne,uz uplne prehodeny rytmus,fu musim pevny rezim nahodit,ako normalni ludia

lleilla

baby vy ste zazracne,vcera sme sa delili o kila,dnes pre zmenu prihodte mne nejaku tu energiu,ja som nepouzitelna este...

tinusska

dobre ranko dievcence... tak ja som stihla dat poprat, pozehlit... este ma caka ustlat postel a trosku izbu upratat a mam nejak vela energie, asi pojdem do fitka...

lleilla

neviem,akurat so ju hladala,co je s nasim votrelcom a hostitelom...ja to mam trosku prehodene,cez den by buvala:) a inak dobru chut