Aku vydrz ma vas partner?

leerka

takze pre tych, co neveria, s priatelom sme to robili s malymi prestavkami 7hodin.... bolo to na zaciatku vztahu...cize pred neakymi styrmi rokmi.... a je mi jedno, ci tomu verite alebo nie..... ja som pri tom bola, tak to viem....

xina

aby sme si rozumeli, myslela som len cisty sex bez masazi, oralov predohier a podobne. a takisto bez drog, alkoholu a marihuany.

tressska

ja verim, ,ze sa da presulozit aj niekolhko hodin..moj rekord je 6 hodin v kuse!!! opakujem v kuse..ale popravde, boli v tom ddrogy..dajte si piko a nezastavite sa..horsie to je potom na druhy den..chodite ako kacka a boli vas aj to, co nemate..

figurka

lyna napr ja s mojim sme to robili asi 3 hodinky pouzivame lubrigant davame si masaz, predohra oralne uspokojenie, vseliake polohy anal...ale to len raz za cas da sa to zvladnut ale dakedy uz priatel nevladze ze sa nepostavi a tak tak ma este dorobi pusou

cccxxx

ano ja to nerobim, neviem si to predstavit ake by to bolo. len ma to zaujalo ze zvierata v prirode to robia len raz, max. 2x rocne, a z prispevkov tu mam pocit ze vy to robite kazdy den, vyzera to divne xD

lyna

neverim vam ze aj niekolko hodin. ved to by ste ani nemohli vydrzat fyzicky. vazne ste to robili aj viac ako dve hodiny? aj ked s malymi prestavkami? to sa mi nechce verit. to skor len tak hovorite ze mohol by mohol by, ale v skutocnosti ste to nikdy tak dlho nerobili bo by sa vam ani nechcelo. a chces mi povedat ze si stale dostatocne vlhka aj po takom dlhom case?