Chcem zacat zdravo zit!!

Príspevok v téme: Chcem zacat zdravo zit!!
kofolka

Doteraz som zila nezdravo...Jem ked som hladna (cize vzdy:-) ), jem cokolvek a fakt kedykolvek...Proste co chuti a kolko chuti. Vela vyprazaneho, malo ovocia, a zeleniny... O plet som sa kedysi starala, teraz to velmi flakam, veeeela krat sa vecer ani neodmalujem nieto este si vycistit plet ci spravit masku.... A podobne. Teraz by som vsak chcela nieco zmenit, hlavne kvoli svojmu priatelovi, trochu schudnut, zlepsit si plet, vlasy,...a cele si to nejak rozplanovat:) hlavne to chudnutie ...kto sa prida? budem rada

Deria

hopla, ja som tu reagovala s tym zamilovanim na povodnu zakladatelku temy.
stop10,
co mas robit, zdravo sa stravovat, cvicit, vela pit a hlavne neupadat do depresii!

Deria

aaaah, niekto je tu cerstvo zamilovany? :)
pokozka, vlasy, ci nechty nam zvyknu signalizovat, ci sa spravne stravujeme. a nie je dolezite iba to, kolko konzumujeme ale predovsetkym co konzumujeme!

Kalika

Tiež sa pridám. Mám 163 cm a 64kg (dnes sa to vyšplhalo už na túto váhu). Chcela by som mať aspoň tých 53kg. Od zajtra sa rozbieham. Pravidelný pitný režim, samozrejme hodnotnejšia strava v menších porciách a nesmie chýbať fyzická aktivita. Zajtra píšem, pekný večer dievčatá! :) Ideme za si pre spokojnosť, sme predsa ženy, ktoré si zaslúžia cítiť sa dobre vo svojom tele! ;)

stop10

AHOJTE.,., mam 17 rokou vyska 160 a vazim 65 som zufala neviem co mam uz robitt nicc nepomahaa .,., prosim vas porate mi dakujem

Barbora662

Dobry vecer Mám 13rokov a chcela by som schudnúť.Meriam 163 a vážim 52.Moje spolužiačky meraju toľko isto a vážia 43 a ja si pri nich pripadám ako prasa!Prosím poraďte mi!Ďakujem