PRECO BY SOM NIKDY NEVZALA HAK

Príspevok v téme: PRECO BY SOM NIKDY NEVZALA HAK
kofolka

Ahoj, viem, bolo tu už veľa podobných tém, som však veľký odporca Hak...Prečo? "Našťastie" sa to stalo iba mojej kamaratke, nie mne... Ja som iba vďačná, že som pravdu o hak stihla zistiť pre mňa včas.. Takže k veci...
Bola pekná baba zo štíhlou postavou, mala v pohode zadok, prsia pekné dvojky, čistú pleť a vcelku dobré vlasy, nebývala často chorá. Hak začala brať v 17, preto ze jej ich odporucila kožná, na velke vyrazky na tvari, ktore sa jej v posledných mesiacoch vracali. Prvy, druhy, treti mesiac bolo vsetko fajn, dokonca sa jej nerozhadzal ani cyklus, stvrty mesiac vsak nedostala menstruaciu vobec, piaty takisto...Gynekolog jej povedal ze je to v poriadku, nech este pocka, ze ona ta menstruacia pride... siesty mesiac vsak namiesto menstruacie prisli vyrazky, no nie len na tvari, ale aj na chrbte a bolo ich viac ako predtym a boli aj bolestive. Mala ich mesiac, nic na ne nepomohlo, menstruacia dalsi mesiac o5 neprisla. Tak isla znovu ku gynekologovi, ktory sa na nu skoro nastval, ze to nema z tabletiek, tak nech ho nepodcenuje a pod...Tak isla k inemu doktorovi, ktory jej hak zmenil. Plet uz mala cistejsiu, a po 2 mesiacoch prisla aj vytuzena mestruacia...Bola vsak velmi silna, bolestiva, nikdy predtym jej zle pri nej nebyvalo, teraz vsak prve styri dni stale vracala, krce jej nedovolili ist do skoly. Menstruacia trvala 11 dni. Na druh mesiac to uz bolo o cosi lepsie, ale stale nic moc, navyse sa jej objavila celulitida, a prsia jej zacali rast az do "nepeknej" velkosti... Neskor sa toto vsetko vsak ustalilo, tak bola pokojna, brala hak dalej, cyklus mala pravidelny, a dalej nepriberala (bola uz pribrata dost, preplakala pre to vela noci, nikto jej nevedel pomoct). Po 14 mesiacoch chcela tabletky konecne vysadit. Aj tak urobila. Zase zacala mavat bolestive menstruacie, popripade jej vynechavali, zacala priberat. Najvacsia rana vsak prisla o par mesiacov, ked uz si myslela, ze je tehotna (chceli s priatelom dieta). Isla ku gynekologovi, ktory jej povedal, ze plod v jej tele je mrtvy. Stalo sa to aj druhy krat. Nikto to nechapal, v jej rodine boli pomerne zdravy... Neskor sa jej uz vobec nedarilo otehotniet, a tak isli s priatelom na vysetrenie, ona bola neplodna, urcite z hak, vsetky zeny z rodiny boli plodne a nemali ziadne problemy....

palacinka

neda mi to neprispiet..nechapem preco vo vsetkych temach utocite na "NIEKOHO"..na jeho prispevkoch nevidim nic zle, snazi sa len poradit alebo ziskat nove informacie, na nikoho nenadava, nevysmieva sa tu nikomu pricom si myslim ze na take urazky, ktore mu tu niektore adresuju by mohol reagovat aj tvrdsie

severanka

jasné, že to rozhádže cyklus ale sú isté dôvody kedy to musíš prestať brať hneď...
ja pripúšťam že je HAK nebezpečná, už niekoľko krát som ti to napísala, dokonca ani mi to nie je pohodlné to užívať... ale o tom sa tu rozpisovať nebudem... jednoducho, nemám chuť otehotieť asi najbližších 6 rokov, takže je to jediná možnosť pre mňa... zmier sa s tým, že uznávam že HAK je v istých prípadoch nebezpečná, ale to čo tu ty točíš, to je ešte nebezpečnejšie

niekto

ja viem ze rozhadze preto som povedal ze to nemoze len tak prestat brat ale to je jedno
inak tie nepodlozene blbe fakty tu kazdu chvilu potvdruje nejaka baba ktora ma problemi
ale ti nepripustis ze HAK je nebezpecna lebo ti velmi vyhovuje ...

leerka

rozhadze to cyklus, schvalne som sa na to pytala, lebo som aj ja chcela ukoncit skor balenie a sestricka u gynekologa mi povedala, ze radsej nie , lebo mi to rozhadye cyklus....

severanka

niekto: chcem povedať toľko, že ty máš len načítané nejaké blbé fakty, najmä tie nepodložené, a snažíš sa radiť a hrať sa tu na múdreho... raď ohľadne toho, čo si sám prežil, zažil, lebo ostatné nestojí za veľa...

severanka

niekto: trt makový o tom vieš... v tejto téme jasne vidno že o HAK vieš len bludy... tak už prosím neprispievaj...