Zabudla som raz vziať Hak, napíšte ak sa vám to stalo

Príspevok v téme: Zabudla som raz vziať Hak, napíšte ak sa vám to stalo
salalajka

ahojte, beriem praivdelne hak až na jeden deň, nejak som tú tabletku zabudla užiť. užila som ju hneď na druhý deň spolu s tou ktorú som mala užiť v obvyklom čase. pred dňom a v tom dni keď som zabudla užiť tu hak som mala pohlavný styk, kedy sa do mňa priateľ v oboch prípadoch urobil. zabudla som tu tabletku užiť vlastne zo začiatku tretieho týždňa balenia,čiže ostáva mi ešte týždeň do menštruácie. čo si myslíte môžem otehotnieť? veď predsa jeden krát keď človek zabudne, nemôže sa mu v jednom okamihu zrútiť svet no nie?

mircoMY33

ale ved ked beries antikoncepciu nak nide neny napisane ze na 100% ze nedudes tehotna.Takto muz moze mat kondom a ty uzivat antikoncepciu a presto ty hrozi riziko ze mozes byt tehotna

mandarinka

je mi uplne jasne, ze cccxxx bude bud impotent, alebo tak skaredy, ze sa este nenasla, taka, co by mu "dala".. tak ho nechajte chudacika, nech si trosku vybije komplexy..

mimundorik

ty si mu ale dala salalajka-keby k tomu všetci pristupovali tak ako ja tak sa nerodia deti deťom, ožratým, feťákom alebo takým čo tie deti nechcú a hodia ich do kontajnera, to ako keby si mi u z ust zobrala..

salonka

Ahoj Zara!Dik!Nechcem sa tu naťahovať v nejakej blbej debate,ale takíto sexuální mudrci ma vždy dobre naštartujú do boja!

salonka

cccxxx,predpokladám,že si muž,lebo žena by takúto hovadinu nenapísala,ako Ty!A Ty by si iste "rád" spravil uzol na vtákovi,že?Ak by bola príležitosť....Tak nesúď toho,kto sa k istým veciam stavia zodpovedne a chráni sa pred otehotnením.

salalajka

vieš cccxxx, žijeme v dnešnej dobe. táto doba nám ponúka mnoho vymožeností. neužívam tie tabletky aby som mohla jebať ako si to napísal/la, tomu sa hovorí byť zodpovedný alebo plánované rodičovstvo. keby k tomu všetci pristupovali tak ako ja tak sa nerodia deti deťom, ožratým, feťákom alebo takým čo tie deti nechcú a hodia ich do kontajnera. ja ešte nie som pripravená na deti, momentálne by som bola hrozným rodičom, tak preto....skús ma odsúdiť...

salonka

Je to hop,alebo trop!Je pravda,že telo je nadopované hladinou hormonov z doposiaľ užitých tabletiek,ale moc by som sa na to nespoliehala.A ani dupľovaná tabletka na nasledujúci deň nie,je to najúčinnejšie.Keď sa to už stane/nie si prvá,ani posledná,stalo sa to v mladosti aj mne,ale nie s tabletkami/neostáva Ti nič iné,len si ten čas do najbližšiej menštruácie doslova vnútorne vytrpieť,či sa to jedno zabudnutie nepomstilo počatím.Veľa zdaru a trénuj pamäť na užívanie tabletiek....