Baby 2 otázky pre Vás od panica

Príspevok v téme: Baby 2 otázky pre Vás od panica
mmaattoo

Takze mam 24 rokov a som panic a vlastne som este nemal ani poriadny vztah....proste som plachý :)..Teda tie otázky:
1. Príde Vám tento moj "stav" trapny prip. divný - alebo by Vam vadilo si so mnou zacat..?
2. mam penis mierne ohnutý smerom dolu...mate s "takým" penisom skusenosti alebo moze tam byt problem pri nejakych polohach a ak ano tak pri ktorych ? dakujem

mimixxxx

mmaattoo
prepac nemyslela som to tak...ja neviem aky si,nepoznam ta,ale vyzera,ze sa dost podobas na mojho priatela..ten prisiel o to so mnou/a ja s nim/ a naozaj som si o nom nemyslela,ze je panic,mal vtedy 23 a ked sa mi potom k tomu priznal,teda ja som sa ho opytala aka bola jeho prva a povedal ze ja som bola jeho prva,prislo mi to velmi krasne,velmi som sa potesila,od radosti som sa rozplakala....vysvetlenim bolo,ze nemal nikdy nejak cas na baby a ked aj s niekym xodil,necitil ze je to na tolko vazne ze by o to s nou xcel prist...bolo to pre mna prekvapujuce..ze este aj takyto xlapi existuju...no,ale to len tak v skratke,preto si myslim ze je to zlate..:)

hormon

Ja som s priatelkou tiez dlho, prisli sme o to spolu, aj ked zo zaciatku som bol ´´lama´´ :D, ale neskor pohode, nemas sa coho bat kamarat, to ze mas 25 a si panic je normalna vec, a cital som tu jeden prispevok, kde dotycny vravel, ze starsie zeny, tie skusenejsie aj po zivotnej stranke by pohode sli s panicom do postele, nemas sa coho bat, keby to vedeli niektore zeny, tak by ti to pridalo na sexappeale z ich pohladu, drž sa a najdi po čom tuzis =)

hormon

Ja som s priatelkou tiez dlho, prisli sme o to spolu, aj ked zo zaciatku som bol ´´lama´´ :D, ale neskor pohode, nemas sa coho bat kamarat, to ze mas 25 a si panic je normalna vec, a cital som tu jeden prispevok, kde dotycny vravel, ze starsie zeny, tie skusenejsie aj po zivotnej stranke by pohode sli s panicom do postele, nemas sa coho bat, keby to vedeli niektore zeny, tak by ti to pridalo na sexappeale z ich pohladu, drž sa a najdi po čom tuzis =)

hormon

Ja som s priatelkou tiez dlho, prisli sme o to spolu, aj ked zo zaciatku som bol ´´lama´´ :D, ale neskor pohode, nemas sa coho bat kamarat, to ze mas 25 a si panic je normalna vec, a cital som tu jeden prispevok, kde dotycny vravel, ze starsie zeny, tie skusenejsie aj po zivotnej stranke by pohode sli s panicom do postele, nemas sa coho bat, keby to vedeli niektore zeny, tak by ti to pridalo na sexappeale z ich pohladu, drž sa a najdi po čom tuzis =)

mmaattoo

:D :D no divny som naozaj neni len proste na niektore veci sa tazko odhodlavam.......a dost dlho som bol buchnuty do jednej baby ktorej som to radsej ani nepovedal :) ...bola to kamaratka ..no a pocas toho platonickeho lubenia som ine dievcata jednoducho neriesil....a vlastne toto je ten "problem" o ktorom tu pisem - ze predsa vypadam divne - :D ...urcite pre ludi ktori ma poznaju divne nevyzeram ale to je na dlhu diskusiu.....

mimixxxx

pozri,co tu riesis..on zatial nenasiel tu pravu alebo je naozaj divny,neviem...poznam xlapov ktorim sex necyba,tak mozno patri medzi nix a este na to neprisiel...

Denz

len do akeho veku je to zlate :)))
to nech sa potom neporovnava v patdesiatke s patdesiat rocnym v tom,kto to vie lepsie so zenou :))

lola03

mne neimponuje chlap-panic, ale kebyze zacnem s takym chodit a potom sa to dozviem tak ho neodmietnem alebo sa mu samozrejme nebudem smiat