Baby 2 otázky pre Vás od panica

Príspevok v téme: Baby 2 otázky pre Vás od panica
mmaattoo

Takze mam 24 rokov a som panic a vlastne som este nemal ani poriadny vztah....proste som plachý :)..Teda tie otázky:
1. Príde Vám tento moj "stav" trapny prip. divný - alebo by Vam vadilo si so mnou zacat..?
2. mam penis mierne ohnutý smerom dolu...mate s "takým" penisom skusenosti alebo moze tam byt problem pri nejakych polohach a ak ano tak pri ktorych ? dakujem

lentilka89

1.tvoj stav mi nepride nijako trapny ani divny:)som zalubena do chalana,ktory ma 20 a je panic,nedali sme sa dokopy,nejako to nejde,ale jednoducho mi to dokonca pride na nom mile a krasne a strasne ma to pritahuje. pritahuje ma to viac nez nejaki skuseni chalani,ktori babu rovno ako prve zavlecu do postele. velmi mi to imponuje,samozrejme,ze som sa donho zalubila kvoli niecomu inemu;) ale nie je to absolutne prekazka. ak by si v zivote stretol zenu,pre ktoru by to prekazka bola alebo ktora by sa ti dokonca za to vysmiala-aj take su,tak ta zena za to nestoji. to by si mal vediet. hladaj taku,ktora ta bude lubit a bude ta lubit so vsetkym,co je na tebe,v tebe. alebo radsej nehladaj ju,pride ked to budes najmenej cakat;)
2.penis ma normalne anatomicke mierne zahnutie. moze to byt nadol,dolava,doprava. problem by to nemal byt. ak aj ano,vzdy sa da potom s aprtnerkou dohodnut,ktora poloha je jej najprijemnejsia. ale inak je to uplne normalne :)

moniqa87

myslim, ze to nie je problem, aj ked chalani sa za to dost casto hanbia...
aj moj bol panic a teda mu trvalo, nez sa mi priznal, ale ja som skutocne rada, ze ho do ziadnej inej predtym nestrkal...
tak nemaj strach a nebud plachy, najdi si normalnu babu a budes stastny, s tym zakrivenim sa vobec netrap

mmaattoo

mircoMY33 ..ty si baba ked sem pises ? Okrem toho ja tu nepisem o ziadnej traume ale chcem vediet ako sa na to dievcata pozeraju. A pise sa chudacik malý :)

mircoMY33

chudacik mali ani sa o to ze si najdes dievca nepokusaj lebo dudes mat traumu na cely zivot dnesne dievcata su nelutostne

nikoletuska

vela dievcat by prave chcelo takych chalanov co penis nestrcili do kazdej diery, a ta druha otazka- prosim ta este nemas dievca a uz uvazujes o tom tvojom zakriveni- to je teda strasneee:D najdi si dajaku a potom uvazuj o sexe ako takom. Kasli na anicku-prava ruka a hanicku - lava ruka. Daj im kopacky a prihovor sa nejakej milej nezadanej dievcinke.

wazsito

Nooo mal by si byt rad ja mam ties priatela a uz sme spolu dost dlho no pred nim som mala uz pohlavny styk no nebolo to az tak z lasky. Vtedy som nevedela co chcem a teraz to aj lutujem. Aj priatel mi povedal ze by bol radsej keby som bola panna predsa len to je ine. Aj ja by som bola asi radsej keby bol on..niekedy je to divne predstavit si ze to uz predtym s niekym robil ked toho cloveka lubis tak oplati sa vydrzat...take nieco je vzacnost :))

jaaa

Ja som tiez panic a za chvilu mam 17 no uz to nemozem vydrzat ... Dokonca rozmislam aj nad kurvami.... Honit musim aj 2x denne ale uz ma to tak nanaplnuje a chcem vstah s dobrou partnerkou ... Vzdy ked mam vztah tak honit nepotrebujem ale zatial mi to rachlo skor az sa k tomu dostalo ... uz zacinam zufat .... :(((