Baby 2 otázky pre Vás od panica

Príspevok v téme: Baby 2 otázky pre Vás od panica
mmaattoo

Takze mam 24 rokov a som panic a vlastne som este nemal ani poriadny vztah....proste som plachý :)..Teda tie otázky:
1. Príde Vám tento moj "stav" trapny prip. divný - alebo by Vam vadilo si so mnou zacat..?
2. mam penis mierne ohnutý smerom dolu...mate s "takým" penisom skusenosti alebo moze tam byt problem pri nejakych polohach a ak ano tak pri ktorych ? dakujem

kacicka

mne by to neprekazalo, ze si panic.takze nezufaj.ak si najdes spravne dievca, tak urcite nebude pozerat na to, ci si uz kopu báb vystriedal.a s tym ohnutym penisom sa tiez netrap.nie je to taka velka vada.

leerka

lochneska, vobec sa nemas kam ponahlat,ja som tiez bola panna este v 19tich a vobec mi to nevadilo....a to som prilezitosti mala, ale jednoducho som si povedala , ze to urobim az s clovekom, s ktorym budem chodti a mat ho rada....a tak to aj bolo....jemu to bolo praveze take prijemne....a bol velmi dobry, mily nezny a netlacil na mna, aby sme na to "huupsli" co najskor.... a mse spolu uz vyse 4 roky :-)

lochneska

fíííha, človek by ani nepovedal že kolko ochoty je tu okolo panicov a panny :) je to milé že nie každému záležéí len na tom či si už spal s niekým alebo tak, ja mám 19 a tiež som panna, síce pravdu povediac niekedy mi je to luto ale viac menej som rada a radšej neskôr a super ako narýchlo niekde pod stolom... ;) Takže mne by to napr. vôbec nevadilo...

bobrik

Vaaau tak toto:D to by si mal byt na seba hrdy,ze si tak dlho vydrzal. Urcite coskoro pride ta prava a oceni to. A s tym zakrivenim nemam osobne ziadne skusenosti,ale pocula som,ze uz od chalanov, ze to nie je problem. Jednoducho vyskusate ktora poloha vam bude vyhovovat a je to

miska31

Ako to je dobre že si ešte nemal sex počkaj si na tu pravu čo by dala ja zato aby som bola ešte panna a to nie je problem asi že je ohnuty su všeliake polohy