V ČOM MI HK POMOHLA

susanne25+

cavte baby....ja mam problemi s akne....a budem brat leiky pri ktorych je nevyhnutna antikoncepcia...lekar mi predpisal CHLOE a nemam s nou skusenosti....neviete ci je dobra alebo mate nejake skusenosti? dakujem pekne

niekto

kika. ked to musis brat lebo mas bolesti tak to neries na to to sluzi vacsina bab problemi nema prispievam sem kvoli tomu aby to baby nebrali ako cukriky lebo takychje vela davaj si pozor a nemas problem

kika.

ani neviete ako som rada, že sú aj pozitívne ohlasy. ako som písala bud. týždeň začínam brať a som tak vyľakaná až mi bolo do plaču, že čo mám robiť.
Dokonca ma hlava olela trošku raz pol roka a odkedy toto čítam, tak ma bolí už druhý deň. Keby som brala HAK tak to prisúdim tomu.

leerka

ja uzivam hak uz styri roky a tiez som spokojna, nepribrala som aj tak som chuda ...narastli mi trochu prsia, plet je v pohode, ale s tou som nikdy problemy nemala...a hlavne mam menej dni menzes, iba neake 2-3dni....takze tak....inak uzivam novynette a medzitym som mala jeanine a lyndinette ,ale vratila som sa zase k novynnetu, lebo su pre mna najlepsie

whee_ee

pleť, vlasy, menštruácia pravidelná.. :).. aj ked stale nie bezbolestná a silná, a to beriem skoro dva roky, ale je to lepsie.. a som moc naladova, ale tak zvykla som si, nevadi mi to:D

severanka

mne pomohla hlavne čo sa menštruácie týka... nemohla som prvá deň menštruácie ani chodiť do školy, pretože som celý deň prevracala a preplakala od bolesti... teraz mi nič nie je... :) chvalabohu... inak, s HAK zatiaľ nemám žiadny problém...

limetka335

už som to sem písala ale dám to aj do tejto témy.... hak mi veľmi pomohla, pretože som mávala veľké menštruačné bolesti, stalo sa mi aj že som odpadla... dva dni v kuse zelená,kruhy po očami a neznesiteľné bolesti.. nemohla som nič jesť, pretože som všetko vyvrátila... celé noci som nespala... odkedy beriem hak bolesti sa síce nevytratili úplne ale je to omnoho lepšie... teraz vezmem dva ibalginy a je to všetko v pohode.. o čom som mohla pred tým len snívať

mary-anne

ja beriem hak uz treti rok, bez ziadnych vedlajsich ucinkov.
zacala som ju brat na problematicku plet (diane35,potom chloe) a teraz beriem jeanine. plet cistucka, menstruacia kratucka, bez bolesti.
takze super!:o)

CMu_Q

nj mne takisto: presna menstruacia, pravidelna, ziadne bolesti, kratka menstruacia, to je vsetko, negativne ucinky som pisala v inej teme.