Čo najlepsie pomoze pri velkej bolesti hrdla?

heaven

tu si treba uvedomit ze mnohe prvotne tabletky ako tantumwerde a neoangin a pod utlmuju drazdivost a bolesti aj ked pisu ze nicia bakterie ten problem moze byt vela krat dost hlbsie kde tabletky nezaberaju .... urcite by som skor isiel prirodnou cestou ako zakladny a najbeznejsi a najlacnejsi dezinfikator a to je sol... normalne si zmiesat sol s vodou a kloktat,alebo kloktat salviu ... ak su bolesti velke a vidite ze mate problemy s prehltanim, zdurene mandle a pod .. tu pomozu antibiotika ... ja som to podcenoval striekal som si tantumverde a po dvoch tyzdnom som mal velky problem s prieduskami a nabeh na zapal pluc... nevyliecena choroba, ak hrdlo prestane na chvilu boliet utlmom tantum verde a spol ... neznamenanto ze ste zdravy !!!

kika32

Nemas za co. Neboj pokial je to toto co mavam aj ja tak to samo po 2-3 dnoch urcite prejde. A jedna rada,stale ked nieco jes tak to poriadne pozuj.

kika32

Ja som mavala nieco podobne stale taky pocit akoby som zjedla velky kus niecoho,citila som to od hrdla v az v hrudi ako by mi to ostalo nikde v pazeraku.Proste citis az tlak na hrudi.Musis pockat ono to prejde.

simulka

nie, nie som na nic alergicka. ani som nic take nejedla, co by sa mi tam mohlo zapichnut. Je to taky pocit, ako ked nieco zjes a zabehne ti to. Ale mne to trva od vcera.

kika32

Tak ked tam nemas nic zapichnute,teda ked si nic take nejedla a zacalo to z nicoho nic tak neviem.Ale mozno by som si dala aj ditiaden. Budes sice po nom ospala,ale moze to byt aj nejaka alergicka reakcia.Niesi na nieco alergicka?