za par dni menzes... tehotna??? zeby cez neplodne dni?..

Príspevok v téme: za par dni menzes... tehotna??? zeby cez neplodne dni?..
casie

ahojte vsetci, mam jednu otazku... co si myslite vy?: za tri dni mam dostat menstraciu. dnes sa do mna priatel urobil dvakrat - nieco zo mna aj vytieklo (neviem ci je to normalne). docitala som sa, ze mala by som mat neplodne dni a otehotnenie nehrozi, plodne dni su u kazdej individualne (dokonca niekto ich ma pocas menstruacia, neviem ci sa rataju od uplne prvej menstruacie a tak 14 dni, alebo stale od poslednej alebo od najdlhsej, najkratsej, atd... mne menstruacia pravidelne nechodi cca 28 - 37 dnovymi rozdielmi, takze si moc vyratat plodne dni neviem). rada by som chcela vediet vas nazor, priblizne na kolko percent som tehotna. dakujem

tressska

uprimne, sanca, ze si otehotnela je malinka..ale pre pokojny spanok to nekomplikuj a kup si escapelle a mas po polemizovani...ake jednoduche...

CMu_Q

chod si spravit test a vysledok mas 99% - tny, ale urob si ho o tyzden, teda najskor pockaj ci dostanes menstruaciu a tak.

Na plod./neplod. dni by som sa nespoliehala, otehotniet moze zena aj pocas neplod.dni, sice riziko je mensie (ALE JE TAM STALE!)

Takze ak chces vediet na com si, tak po tyzdni si urob test.