ekozahrada

[zruseny12]

zamotane vsetko je v tom,ze na hadicku som bola v utorok, a o tyzden stvrtok som mala ist na kvapku krvi...kedze som brala SILNE ANT.tak som na kvapku nesla...lebo by to bolo aj tak zbytocne,boli by vysledky skreslene,koli ANT.
tak som tam nesla,a tu som si na fore hladala pomoc...nepomohol mi len RNG,ale aj MIRA,DAMIAN,RADCA...ATD.kedze som sa s lekarom neskontaktovala z gastra- on je velmi dobry clovek,a chape cloveka...
nasla som si vselijake informacie o helikob.a vsetko, co sa tyka mojich diagnoz atd.
a podstate mozem povedat,ze som sa zacala tak trochu liecit aj na vlastnu past...
kedze som potrebovala ist na kvapku krvi,koli nejakym problemom tak som sla uz tusim toho roku,niekedy koncom januara/presne nepamatam/tak som sa s nim porozpravala aj o mojej diag.atd.no a dohodli sme sa,co a ako...
medzi tym som sla aj k svojej obvodnej,ktora mi povedala,ze SOM PRE SEBA VELA UROBILA ked videla papiere vysledky,vysetrenia...LEBO VSETKO ISLO MIMO NU...VEDELA LEN O NEJAKYCH MOJICH PROBLEMOCH...je to velmi zlozite...

bola som aj u LIECITELA...ktoreho ,kazdy chvali/DOKONCA HO POZNA AJ MOJA KAMARATKA OSOBNE-TO SOM ANI O TOM NEVEDELA AZ NESKOR MI TO POVEDALA/...ja moc na neho nemam dobre spomienky,ale NELUTUJEM,ZE som u neho bola,lebo on ma naviedol k PITMEMU REZIMU.../inak mi povedal,ze na hadicku nemam ist,ze aj tak mi nic nenajdu...bola som mozno tyzden dva pred hadickou u toho liecitela-A POVEDALA SOM MU O TEJ HADICKE,ZE NA NU IDEM,este STASTIE,ZE SOM HO NEPOCUVALA.../

SLNKO
ak mas zaujem o doplnky od RNG,tak chod na jeho temu,tam ma nejake rady,ako sa dostat k doplnkom...
ja si objednavam s CALIVITY...a co sa da kupujem aj v lekari...

[zruseny12]

AHOJ AGAVEN
tak len stahuj -stahuj...len hlavne nie nieco ine :0))))
tiez si casto pustam nieco z PC,ked nie je nic v TV...

[zruseny12]

AHOJ SLNKO
ano,pomohol mi v tom,ze ked som bola na gastre na hadicku v KE,tak tam mi zistili veci,ktore sa mi uz nechce vypisovat,ten lekar,co k nemu chodim aj na gastro robi aj kvapku krvi-aj mne,predpisal mi ANTIB.SILNE koli HELIKOB.a kedze je KE DALEKO A JA SOM SA NEMALA AKO DOSTAT DO KE ,KOLI ZDRAV.STAVU....a citila som sa celkom dobre po ANT.tak som si uz tu poprosila RNG o radu,vypisala som mu vsetky diag.atd.na moju temu,co mam zalozenu O ALERGII NA KAZEIN...no a riadila som sa tym,ale vyrobky som objednavala v CALIVITE...a len raz som si objednala od RNG TRAV.ENZYMY A GSE...ALE TO ESTE RNG MAL TU NA SK OBCHOD...
je to dost zlozite vysvetlovanie...
JE TO TAKE ZAMOTANE VSETKO...

agaven

jej dlho som tu nebola som pri zahradke aj vonku spotrujeme beham tenis atd. ale som na inom fore stahujem filmy hry detske rozpravky lebo bude zima a vonku sa moc dlho nebude dat byt tak jej stahujem už mam aj pan vcielka lovecka zezona2 také detské aj hry som postahovala no super zo skoly sa obcas zahra sem ani nechodim ja mam tieš od rng sirieb vodu ale ta mi nezabrala ale zase pisal že selen zinok a probiotika tak som kupila dcere celaskon zinavit hlivacek s betaglukanov no mam pokoj daka bohu zabralo k alergolog nechodim s nou davala jej sirup na alergiu a nie je alergicka ale už ju dopovala no a mam pokoj sice este zacne do tej skoly infikovanej tak potom napisem ale davam jej toto a cici sopel kasel tak som rada ze ma to cosi do seba a vobec ju nepcham s tym mimo lekarne vyrobkom staci jej aj ten nas co presiel kontrolou atd.. jej zabudla som davam aj probiotika bue ten nutrion tabletky alebo to co mi ponuknu v lekarni ako pre deti probiotika no držte sa ahojko zatial

slnko331

ahoj mariaa,
niekedy si tu spominala RNG, ze Ti pomohli rady od neho, chcem sa Ta spytat, tie lieky co odporuca sa daju zohnat na Slovensku?

slnko331

mariaa, tak to je ok.
Ja sa teraz moc nedostanem na pocitac, vzdy len tak na chvilu, pretoze je tu mama ma dovolenku v praci, tak zavarame a robime na domceku, priebezne sa ozvem.

[zruseny12]

SLNKO
takze VYSLEDKY BOLI OK,bola to len nejaka asi kozna reakcia...
ale urcite budem to sledovat dalej,lebo som mala aj HERPES-vnutornu teplotu,aj som sa citila nesvoja,nenormlane ma bolela v tej dobe hlava atd....tak az pride nasa lekarka,/lebo teraz je an dovolenke a zastupuje ju ina lekarka/este sa s nou poradim,lebo mi hovorila,ze moze ma este poslat na INFEKCNE,hoci nechcem behat po lekaroch...nejak po tom NETUZIM,ALE MUSIM SA MAT NA POZORE...som rada,ze vysledky su ok...
este trochu to mam cervene,ale uz je to lepsie...

slnko331

ahoj mariaa, ja od rana zavaram tak nic nestiham. Robila som tu tatarsku z cukiny a tu omacku na spagety s olivami, este sterilizujem.