Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

panna=trapas?

mia99

vsak je to uuuplne super!!!
tomu pravemu to urcite nebude prekazat, prave naopak, som si ista, ze to privita, ved si cakala na neho a ktory chlap by sa necitil ako najlepsi lovec, ked si uvedomi, ze si cakala len a len na neho.
hlavne sa neponahlaj a nenechaj sa do toho zatlacit!!
aj ked prvy krat je to nic moc, s tym pravym prezijes aspon tu krasnu intimitu :)
uz si vo veku, ked si lepsie dokazes uvedomovat vlastnu sexualitu. mam kamaratky ktore zacinali v 15 a dnes vo veku 30 este nikdy nemali orgazmus... mam jednu, ktora mala pri prvom sexe 13 a je presvedcena, ze zensky orgazmus neexistuje :-o... osobne si myslim, ze je to dosledok predcasneho zaciatku sexualneho zivota!!
ja som bola prvykrat s priatelom s kt. som dodnes, je to uz 10 rokov...

zuzina_

Ja mam 28 a som panna noačo. Chlapi ma hneď lakali do postele, po zoznamení, tak som každeho odkopla. Nevyspím sa s niekym len preto, aby som dala najavo že som normalna. Povinný zakon na to nieje, že musíš s niekym spať napr do 25 a inak je to každeho vec.
A tie baby čo spia s chalanmi už v 15, 16 si chcu len niečo dokazovať, nejakú \\\\\\\"frajerinu\ \\\\\\" aby si niečo dokazali a na to každý nie je.

leerka

nerob si z toho tazku hlavu, ja som o tom prisla v 19tke aaj ked moznosti bolo aj predtym, ale jednoducho som to chcela urobit s niekym, koho budm mat rada a s kym budem chodit....priatel na mna netlacil, povedal, ze nech ja si poviem, kedy je ten spravny cas....a bolo to tak ako ma byt..... a sme spolu stale uz vyse 4 roky :-)

ja -

ja som bola do 29 r. tiež som mala z toho nervy. ale keď som nikoho nestretla, tak som netretla. Potom prišiel ten pravý a je všetko OK.

gadgetka

Voo doo ... Bud na to hrda! Ja som bola prvykrat s drahym v 23och ... a to sme pekne dlho spolu chodili "len tak" ... naozaj sa oplati cakat na niekoho, koho velmi lubis, ved tvoja intimita je jedna z najvzacnejsich veci, ake mas ... a netrap sa nad tym, ze nemas takuto skusenost a ine baby ano ... podla mna ozajstne caro milovania je tazko zazit v nejakych 15tich ...

ach jaj

voo doo mozem ti povedat ze sprostejsia asi uz nemozes byt....alebo sa aspon tu tak tvaris....vsak to ze si panna je uplne normalne....akoze nechapem co riesis....to nie je ako ked pride 18stka ze pride aj volebne pravo....je jedno kolko mas rokov,,,ked to ešte neprislo tak to neprislo,,,a bud rada...lepsie ako lutovat ze si daco sprvaila co si nechcela....si to zapamataj prosim ta

alicakl

No určite si na tom lepšie ako tie, čo tu píšu že prišli v 14 o panenstvo, aby sa s nimi neprestali stýkať ich kamarátky.

sweet_lolitta

dolezite je, aby ta ten clovek mal rad, aby tam aspon nejake city ten prvykrat boli. Ja som sa takto stresovala v 17tich a nakoniec som o "to" dosla v 18tich s clovekom, ktoreho stale lubim a sme spolu :) takze som naozaj rada, ze som pockala, lebo aj prvykrat a aj potom to bolo stale super :P

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.