Problem z ocami

Príspevok v téme: Problem z ocami
myshoo

Ahojte psledne dva mesiace mam problemy z ocami, vonku to ani nejako nepocitujem ale ked som v miestnosti ako keby na vzdialenych predmetoch vidim take biele sumenie alebo take nieco ako keby mi pred "ocami" snezilo to sposobuje ze niekedy neviem zaostrit predmet alebo tak vonku ked som problemy velmi ani nepocitujem...zrak sa mi nejako nezhorsil...ale je to tak asi aby ste ma chapali ze ked sa pozerate napriklad na TV v zhasnutej miestnosti a potoms a pzoriete do tmy tak vidite ako keby snezenie pred ocami. Neviete mi proadit bol som aj na rkvnych testoch a ani zvyseny cukor ani cholesterol nic cely krvny obraz vysledky v poriadku. K ocnej sa chystam co najskor...Viete mi poradit alebo mal niekto podobne problemy. Mal som dost tazke obdobie co sa tyka psychiky moze to byt aj psychickeho raz ci skor nie??? Vopred dakujem za vase rady

/,/

S očami je najlepšie zájsť k lekárovi a psychika robí tiež svoje. Ja síce používam na unavené a boľavé oči kvapky,kt.sa v lekárni nedajú kúpiť, ale zájdi najprv k lekárovi. V prípade záujmu napíš si o tie kvapky.