kozmetické poradkyne Oriflame

Príspevok v téme: kozmetické poradkyne Oriflame
severanka

Čaute baby... Rada by som v tejto téme zhromaždila všetky kozmetické poradkyne Oriflame, aby sme si mohli vymieňať cenné rady, možno prispieť sem tam nejakými osvečenými tipmi, a troška pokecali o našej práci kozm. poradkyne... Tiež by ma zaujímalo ako ste začínali, aké boli vaše prvé úspechy/neúspechy... :)
Takže sa na vás všetky teším a dúfam, že sa nás tu zíde viac... :)

simonnella

ja som to nemyslela zle. viem, ide o kozmetiku, no ako studentke by ma tie peniazky navyse (ktore nemusim davat na postovne)potesili a ked si to vezmes aj ked zarobin na objednavkach aj 1000sk a odratala by som si postovne ktore musim zaplatit, riesit dovoz balickov-kedze oriflame centrum mam najblizsie 25km a cena katalogov moc by mi neostalo. Ja som to pisala hlavne za to, ze som chcela robit s oriflame, ale tieto podmienky ma tak odradili, ze som sa dala na avon...

severanka

ladika: nemôžem s tebou súhlasiť, predovšetkým čo sa ceny týka... s tou kvalitou neviem, používala som dokopy asi len 4 výrobky z AVONu... takže neviem posúdiť, ale prosím vás, táto téma tu nie je porovnávanie Avonu a Oriflamu

severanka

simomella: okey :D ešte raz hovorím, ďakujem za info, ale za prvé: toto je téma pre hlavne o Oriflame, a po druhé: nemyslím si, že niekoho presvedčí práve dovoz zdarma :D ide snáď o kozmetiku, a nie o tom, či máš zdarma dovoz balíčka alebo nie... v Oriflame si môžeš prebratie balíčka zariadiť ako len chceš, sú aj lacnejšie a jednoduchšie spôsoby... :) To, že máte v Avone zadarmo dovoz, nezanemná že je to teraz lepšie (samozrejme, netvrdí, že horšie) :D ale dík za info...

severanka

simonella: ďakujeme za info, aj v Oriflame je možnsť objednať si balíky kurierskou službou, ale je tam poplatok 3€...

noya

Ahojte,
len vam chcem napisat, ze ja som velmi spokojna s: gelom na cistenie pleti Aloe vera, takym klasickym balzamom na pery v bielom obale, spiralou GG, ceruzkou na oci Chestnut Brown. Tieto mozete v pohode odporucat svojim zakaznickam :)

simonnella

S avonom je to dorucenie balikov ovela jednoduchsie. baliky nosi kurier az pred dvere bytu a neplati sa ziadne postovne za baliky. je to upne super!

severanka

majka-ria: ja chápem, že mi chceš pomôcť, a verím aj tomu, že si dobrá vo svojej práci a staráš sa o svoje dievčatá, ale naozaj ma odrádza tá ďialka, nehnevaj sa... :( a nechcem sa ani veľmi na nikoho iného registrovať, je to tak lepšie ak je všetko na moje meno... tak dúfam, že to chápeš... ale ešte raz veľké ĎAKUJEM za ponuku...

majka-ria

severanka-no na tebe je rozhodnutie,ale podla toho co pises tak je dost blbe ze sa o teba nestara,,no takych by bolo dost,,ja si svoju pracu plnim s plnym nasadenim a venujem sa kazdej,tiez mam aj z Bratislavy a piseme si cez internet,a ked nieco potrebuje tak aj postou poslem,zatial sa ziadna na mna nestazovala,mozes skusit,ved za to nic nedas,neboj neobanujes.A direktorky uz viac menej nemaju cas sa nam venovat,az na par vynimiek.tak co ako si sa rozhodla?