kozmeticky salon

delphia

fundovana kozmeticka ti ma urobit diagnostiku pleti, ma navrhnut osetrenie,informovat ta o cene zvoleneho osetrenia a samozrejmostou je aj poskytnutie rad a odporucanie pripravkov na domacu starostlivost o plet

delphia

ale zas na druhej strane moze byt salon hoc jaky prestizny- honosne vybavenie, zariadenie, pekne priestory,... ked im ide v prvom rade o vytiahnutie penazi z vreciek klientiek a skoleniam ich kozmeticiek neprikladaju vyznam. osobne som mala skusenost minuly tyzden s klientkou, ktora si chcela dat poskytnut u mna sluzbu, ktora sa uz teraz na jar nevykonava, lebo moze dojst k pigmentovym skvrnam na jej pleti- teda prisla s tym, ze pred tyzdnom bola inde (a co ma zarazilo, ze som bola do tej chvile presvedcena o vysokej urovni poskytovanych sluzieb v inkriminovanom salone- ide o prestizny salon v nasom meste)a teda ze jej tu sluzbu bez ziadnych okolkov poskytli a ze bez problemov ju moze absolvovat este 4x v 10 dnovych odstupoch- to vychydza cca az do polky maja!!! (vtedy je uz slnecno a vobec sa ten vykon neodporuca vykonavat). a ze o ziadnych flakoch ani obmedzeniach co sa slnka tyka rec nebola.
takze chybala erudovanost kozmeticky a ze tym moze viac zla napachat na klientke ako dobra- zrejme ani ju, ani majitela salona netrapi...
takze uznavam, naozaj je tazke sa klientovi- laikovi tazke sa orientovat v tom mnozstve poskytovatelov kozmet. sluzieb.
napr. poznam aj taku kozmeticku, ktora uz 15!!! rokov nebola na ziadnom skoleni a seminari. hrozne!!! v sucasnosti, ked je tolko noviniek v materialoch, postupoch osetrenia, pristrojoch, atd..je to pre mna skratka nepochopitelne