Tehotna?

debra

cheche vtipna! Som v 9. mesiaci a o par dni rodim. A neplacem, som stastna ako blcha. Na dieta mam vek, aj stabilny vztah.

severanka

rebekka: ja sa neobúvam, ale vy si zase myslíte, že je to také jednoduché s tou preruš. súložou, veď ak by to tak bolo, nebola by považovaná za najmenej spoľahlivú metódu a nepopísalo by sa všade o tom, ako aj kvapky lásky môžu obsahovať malé ale za to "nebezpečné" množstvo spermii...
ale tak hovorím, používajte ochranu akú chcete, ale preruš. súlož je najmenej spoľahlivá a veľa párov má deti aj "vďaka" preruš. súloži...

rebekka

severanka:ty si naozaj myslis,ze je take jednoduche otehotniet pri prerusovanej sulozi?niektore pary na takom principe funguju roky a nic sa nestane,tak nechapem,preco sa obuvas do ludi,ktory ti protireacia

severanka

debra: pochybujem že väčšina chalanov nechodí na záchod počas celého dňa ... ale vieš čo? sexuj si ty ako chceš, ale potom neplač keď neplánovane otehotnieš

debra

severanka uz to tu bolo x-krat formulovane vo vete, mas kratke vedenie? Preto, lebo cast spermii zostala v mocovej rure z predchadzajuceho styku, proste chalan sa nevycural, P-R-E-T-O.
Prispevok predomnou si tu ty nazyvala sliepkami, takze akcia-reakcia..

severanka

aj dievča v piatom ročníku ZŠ vie, že prrušovaný styk nie je dostatočná ochrana pred otehotnením...takže neviem kto tu kotkodáka...
nechápem, prečo si mala potrebu mi vynadať do sliepku DEBRA, ale jedinou sliepkou si tu ty... fakt, ako, sorry baby, ale to ste ešte vážne nikto o tom nepočuli, že sa dá otehotnieť aj pri preruš. styku?
vysvetlite mi potom, na čo užívajú ženy HAK, ak by toto bolo také bezpečné, firmy vyrábajúce kondomy by totálne zkrachovali... sa uvedomte

mandarinka

latika, odpust mi to ale to porovanie pre mna bolo smiesne ... to ze si porovnavala muzske a zenske organy v suvislosti s produkciou spermii.. noo.. prislo mi to skoro ako keby si porovnala "tak ako zvlhcovac vzduchu neobsahuje spermie, tak ani zvlhcovac pohlavnych organov neobsahuje spermie.."