krem na suchu a citlivu plet

Mimi323

Ja čo som používala? Mirralux, SynCare, Alcinu, LRP. Nevravím, že teraz používam len Alverde.
A keď som bola malá, tak som použivala dokonca aj Avon, preto viem ake je to svinstvo a vyvarujem sa tomu.

severanka

Mimi323: vieš čomu ja nechápem? veríš nejakej kozmetike z DM drogerie ale lekárni neveríš... keď tu nebolo ALverde, čo si používala?

severanka

vevericka: je to presne tak ako hovoríš... :) s tým objednávaním a zľavami a tiež je pravda, že za mesiac krém neminiem ani keby som sa veľmi snažila:D

severanka

Mimi323: ver, že ja si za tie peniaze nenaobjednávam takmer nič (ak niečo nesúri a nechýba v kupeľni)... a dosť ľudí ktorý odomňa obiednávajú majú u mňa zľavu... takže moc toho ani nezarobím... Oriflame a celkovo kozmetiku a vizážistiku beriem ako hobby...

severanka

Mimi323: hej, míňam na Oriflame neuveriteľné peniaze...naposledy (konkrétne dnes) som minula až 1,50 €(to je ale neuveriteľný penia,že?)... a najbližšie tri týždne sa ani nechystám nič minúť, keďže teraz ani nič nepotrebujem... ja si totiž kupujem, len to čo potrebujem... pleťovú kozm. nepoužívam Oriflame.. Oriflame len dekoratívku (špirála, make up, púder, tiene, lesk + balzam) a telovú kozmetiku (sprcháč, telový krém)...a sem tam nejakú tú milú vec na potešenie, keď ma niečo fakt osloví...to je celý môj Oriflame..
hovorím, že nemám peniaze... :(
čo myslíš? že si vymýšľam?
na pleť používam dosť lacnú kozmetiku, ale už mám pocit, že mi nestačí a neviem ako ďalej, no Alverde nechcem...jednoducho tomu neverím...prírodná kozmetika nemôže byť taká lacná, a ak je, je tam nejaký zádrhel... a krémiky ktoré mi robia dobre, obsahujú parabeny... proste, tomu sa asi nevyhnem...

vevericka

no neviem, kamoska sa nestazuje..pokial viem tak sa jej to zratava, mne dava zlavu ako kamoske, nemyslim, ze ju dava vsetkym, tazke si aj zarobi a ak si u nej ludia objednavaju, tak ma celkom vysoke objednavky a tak jej krem vyjde lacno, nemyslim, ze si ona pre seba objednava kazdy mesiac, to by ten krem na seba aj tak nevypatlala :)

Mimi323

veverička, ano má zľavu, ale o to viac si objednáva. A to ide do peňazí. A keďže dáva svojim zákazničkam zľavu, tak veľa toho ani nezarobí.

vevericka

ak to funguje tak ako v avone, tak ako oriflame poradkyna ma zlavy a vobec nemusi minat na kremy vela, moja kamoska je avonka a dava mi to za cenu, aku ma ona a ked si to porovnam cenovo s tym, co je v drogerii, mam to podstatne lacnejsie, kremy mi sedia, vyrazky som nemala ani nepamatam, vlastne, vdaka avonu som sa ich zbavila..takze nemam nad cim premyslat.:)

Mimi323

Severanka, priznaj si, že míňaš neuveriteľné peniaze mesačne na Oriflame kozmetiku. A taká Alverde kozmetika vôbec nie je drahá. A v lekárni by som si kozmetiku tiež nekupovala.