otec podvadza...

Príspevok v téme: otec podvadza...
dadqa

no moj problem urcite nie je ojedinely, otec podvadza mamku...ale najhorsie na tom v je, ze doma je uplny magor...pije, fajci, klame...nasiel si nejaku "priatelku" cez internet...pravdepodobne ten priatelke nataral aku ma hroznu rodinu a on je ta obet ...mozno sa pytate ako som na to mohla prist, tak jednoducho viem aky ma nick, vidim komentariky atd....som z toho dost zufala...a je mi samozrejme luto mamky... :(

lenca.

proste lieci svoje problemy a bolacky alkoholom...mala by si sa s nim porozpravat a hlavne mamka by sa o tej priatelke nemala dozvediet. Vies, ta jeho priatelka sa teraz tvari chapavo a tvojmu otcovi vyhovuje, ma sa kde vyzalovat,mozno aj vy vsetci doma okolo neho, by ste mali skusit byt k nemu pozornejsi, milsi,proste, to, co hlada u priatelky, aby nasiel doma. tazko sa radi...skus zabojovat

dadqa

no otec pije doma...prevazne..on pije preto lebo uz musi, nebije nas,to fakt nie ...potrebuje alkohol k normalnemu existovaniu, ked nema s nikym sa nebavi, ma nervy, psychicke narazky ku mamci atd...viem je to smutne...on by bol super clovek keby nepil, lenze on sa odmieta liecit...a co sa tyka peniazkov tak v poslednych mesiacoch zijeme prevazne z mamineho platu, jeho vyplata velmi rychlo zmizne...aj ked uznavam bez jeho prijmu by to bolo tazsie...fakt neviem co mam robit..

kukuruku

Čo takto si dať stretko s tou jeho frajerkou a vysvetliť jej že je ženatý, keby som ja bola na jej mieste a toto sa dozviem, kopla by som ho do zadku.

PS: Otec pije len doma, alebo aj vonku? Možno si našiel zároveň "parťáčku"

lenca.

podla mna su ajtak skoro vsetci chlapi rovnaki a mala by teda zvazit, podla toho ako pises, si mudre dievca, ze ci stoji o tatka bojovat. Ak je to taky ozran, co vas doma bije, tak nech si ide aj s frajerkou kadelahsie. Ale ak to s nim nie je take vazne v piti, tak treba o neho bojovat, ved ty uz vymysli nieco. Hocico je lepsie, ako nechat ho odist za inou, treba mysliet aj na to, ze by ste mali doma menej peniazkov....

hagia

precitala som si nasledne prispevky.
Ja si myslim, ze tvoja mama by sa mala nanho vykaslat. pretoze on si nevazi rodinu, nevazi si ju.. A ona robi to co robi, aby zachranila kvoli vam detom.
Mozno by stalo za zvazenie pohovorit si s maminou, ze ci ma zmysel, drzat manzelstvo, ked otec je taky aky je, a ze to nemusi robit kvoli vam. nemusis jej hned povedat, co vies. Ide o to, aby vedela, ze v pripade rozvodu ju podrzite a budete to chapat a neodcudzite ju, ze to povedzme ona rozbehla.. To bude pre nu podstatne.
Zeny mnohokrat drzia manzelstvo a trpia kvoli detom. a ked si toto uvedomi,nejake nevery tvojho otca ju uz tak nezlomia, ako keby to prislo naraz.
Tvoja mama ma pravo zit naplno a nie obskakovat nejakeho ozrateho, ktory ju ma za handru.

dadqa

kiwi, vystihla si to.....ale fakt neviem co mam robit, ani ho nechapem ved my sme aj dobre deti,aj mamina dobra manzelka....a ked nejaka hadka tak kvoli nemu a jeho spravaniu...tak nezeby bol rad..my sme mu aj povedali ze s nim budeme ked sa pojde lieci ...ale on vraj nema problem...namiesto toho vyraba dalsi s nejakou zenou ....

salonka

ťažko radiť!Ale asi by to chcelo otca nachytať priamo s priateľkou,nech mama je pri tom a potom asi posledný kopanec medzi nohy!Chlap,čo pije,je taký,ako popisuješ,taký sa nezmení a sekať dobrotu nebude. A dôveru maminy späť si tiež nezíska.A asi ani o ňu mamina nebude veľmi stáť.

kiwi

to je velmi smutne, ale ked budete vsetci zit v klamstve, tak budete len odstuvat problem. viem, ze sa mi to hovori lahko, ale asi by som chcela, aby sa to co najskor vyriesilo a tym padom mala moznost co najskor sa z toho spamatat.

lll

toto som prezila pred dvoma rokmi...presne to iste!aj oco bol v rovnakom veku,dnes s nami uz oco nebyva!ale nechcem ta strasit mozno sa to u teba este da vyriesit...