otec podvadza...

Príspevok v téme: otec podvadza...
dadqa

no moj problem urcite nie je ojedinely, otec podvadza mamku...ale najhorsie na tom v je, ze doma je uplny magor...pije, fajci, klame...nasiel si nejaku "priatelku" cez internet...pravdepodobne ten priatelke nataral aku ma hroznu rodinu a on je ta obet ...mozno sa pytate ako som na to mohla prist, tak jednoducho viem aky ma nick, vidim komentariky atd....som z toho dost zufala...a je mi samozrejme luto mamky... :(

dadqa

a ako?? ze oci viem ze klames a podvadzas a mas nejaku zensku, mozno je ich aj viac....ktovie....nie ja na to nemam odvahu ale ked ma raz vytoci tak sa bojim ze to na neho vsetko vyvalim co si myslim...

lenca.

skus si s otcom o tom pohovorit, teda skus mu to taktne jemne vyhovorit.Poznala som jednu zenu, ktora mala muza, ktory si nasiel frajerku, bol z nej uplne hotovy a tejto jeho manzelke sa ho podarilo recami od tej frajerky odhovorit

dadqa

mamka tusi ze niekoho ma....ale nie ze cez net...otec ma 48, neviem co mam robit...nasa rodina bola vzdy super, to len otec sa zblaznil, teda asi ten alkohol a hlada vinu v nas a takto to vsetko kompenzuje ...mamka sa s nim stale o tom chce rozpravat a on nema zaujem lebo asi mysli na tu druhu....je to hrozne...

hagia

teraz budem pisat o sebe..
Moj ex tiez zacal na nete na azete, tymi vselijakymi kecami a nakoniec si nasiel niekoho a skoncilo to rozvodom.
Ani neviem, co by som ti poradila. zalezi od rodinnej situacie, ako je tvojas mama schopna byt sebestacna, ake su deti stare..a pod. Rozhodne je to urazajuce pre tvoju mamu.
Ak by si mu nieco povedala, zmeni nick a bude pokracovat zase.

eleonora232

naloguj sa ako nejaka hanca214 a skus ho nachytat na hruskach daj im rande s mamkou. som zvedava ako to zdovodni.