...miluje??

Príspevok v téme: ...miluje??
tinka222

ahojte, prosím o radu. S priateľom som už 6 mesiacov, ale ešte stále som od neho nepočula "milujem ťa". Ja viem, že to možno može byť ťažké vysloviť, ale mám trochu pochybnosti...je možné, že ma nemiluje, ale iba - má ma rád? Keď spolu nie sme, tak si veľmi chýbame...ale ešte stále mi nepovedal, že ma miluje..

gojko

tak to Ti poviem presne lebo som muz mam uz s touto udalostou skusenosti.Zatial som mal iba dve vazne baby.Prvu som miloval a aj som jej to hovoril.Rozisli sme sa.Potom som sa spoznal s druhou a tej som nedokazal povedat,,MILUJEM TA,,lebo to nebola pravda.Mozno je ten tvoj iny.Nechcem ta znepokojovat.ak sa mate radi tak naco to hovorit.Su to len slova.na to treba skutky.

patika16

No ja tiez budem chodit s priatelom uz 6 mesiacov a povedal mi najprv ze ma Lubi a zda sa mi to krajsie ako milujem ta ale on hovori oboje. No mozno je tazke povedat niekomu milujem ta mne to tiez zo zaciatku prezala ale potom uz nie lebo ked to povie aj on aj ja tak to mylime uplne vazne a nehambime sa za to a poviemi to aj verejne tak fakt neviem.

tinka222

evan: dakujem, no ktovie ako zareaguje, mozno je to pre neho tiez tazke vyjadrit. a bojim sa toho, ze to mozno tak neciti

smurf_me

no ona mi povedala ze o tom vie ze som jej to neraz dal na javo! a ze ona tiez nieco take citi ale nieje si ista... bo uz sa raz sklamala v laske a boji sa ze sa sklame znova...

evan

tinka222, no neviem, ale mozno aj on caka, ze mu to povies... myslim si, ze by si to mala skusit, nemas co stratit a verim, ze jeho odpoved bude taka ista. drzim palce.