Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žiadosť o rozvod...zrušenie

ta3

radim nerusit navrh na rozvod, iba pozastavit, lebo ak navrh zrusis a medzi Vami sa nic nezlepsi, budes musiet podat novu ziadost a zase platit poplatky, nie som pravnik, ale snad som Ti trochu poradila z vlastnej skusenosti

ta3

hovorim z vlastnej skusenosti spred viac ako 20, navrh na rozvod som podala ja, ale ked mam manzel odrazu vazne zdravotne tazkosti, chcela som mu dat este jednu sancu, pisomne som poziadala o pozastavenie navrhu na rozvod a udala som dovody, sud to akceptoval, kedze manzel ponukanu sancu nevyuzil, opat pisomne som poziadala v navrhu na rozvod pokracovat, co sud opat akceptoval, nemusela som podavat novy navrh, platil ten povodny, takto tu fungovalo pred 20 rokmi, myslim, ze sa v tomto smere vela nezmenilo, tak skus postupovat, ako som uviedla, vela stastia

bibi123

maruska-sud vraj nikdy nerozvedie dvojicu hned, daju tam nejaky priestor na zblizenie dvojici... takze tam chod a povedz im, ako sa veci maju, alebo sa ospravedln, ze si chora...

maruska80602

chcela by som vedieť ako pozastaviť, prípadne predlžiť čas k rozvodu. S manželom sme sa zblížili, len neviem ako sa to bude dalej vyvýjať, či sa zmení. Preto nechcem rozvod zrušiť, ale len pozastaviť.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.