Červenanie - ako tomu zabranit?

Príspevok v téme: Červenanie - ako tomu zabranit?

Mojím problémom je červenanie - strach zo začervenania sa v určitých situáciách. Je to nepríjemné a trápne zároveň. Napr. červenám sa skoro vždy, keď sa ma niekto niečo osobné spýta, keď mám v spoločnosti povedať svoj názor, teda skoro vždy. Je to veľmi ponižujúce. Ak môžte pomôžte, ďakujeeeeeeem.
------------------------

WSJGJFGFHGF

ahojte Cervene tvaricky,chcela by som vyjadrit len svoj nazor nieje to ziadne poucovanie ako sa mate zacat spravat aby ste sa prestali cervenat,ak si precitate o niekolko desiatok stranom spat,pisala som to asi pred 2.mesiacmi ze mam tiez problem s Cervenanim,bola som uplne nadsena ze niesom v tom sama,to bol prvy krok ktory mi pomohol zabit malu cast s cervenania,dostala som akusi silu a sebavedomie,ze niesom sama kto s tym ma problemi,dalsia vec ktora mi pomohla zbavit sa cervenania bola kniha ktoru som zacala citat,vola sa MILUJ SVOJ ZIVOT,az vtedy som pochopila ze je to v mojej mysli,nepomozu vam ziadne kremy proti cervenaniu ani tabletky,pomoze vam len jedno zmenit svoje premyslanie,mne sa to podarilo,nehovorim ze je to uplne prec ale 80% cervenanie zmizlo.Staci spravne premyslat a len my sami sme panmi nasich myslienok.Nikto iny za nas nepremysla.My sami sme tvorcovia svojich myslienok a podla toho ako premyslame sa nam v zivote dari.dakujem

ljklj

poradi mi niekto kde mam kupit ruboril v BARDEJOVE?? je tu niekto adtialto? berem to ako posledne riesenie ten krem.. lebo ja viem ze mam problem zo zilkami takze by mohol pomost. bola som v jednej lekarni a tam ho nemali. a predavacka namna kukala jakeby neviem co som chcela ...ze o tom nikdy nepocula omg:D

jancik222

Ahojte,
mam na vas otazocku... ked sa cervenate, ako ste sa zoznamili s priatelom/priatelkou?
ja s tym mam dost vyrazny problem, tym ze sa cervenam jednak sama sabotujem pokusy opacneho pohlavia o kontakt, lebo staci ze sa na mna niekto pozrie a uz som cervena a ked uz zatnem zuby a poviem si: "ved on si to mozno nevsimne" tak si to dotycny vsimne vzdy a zlakne sa..
vobec sa necudujem... vyzeram maximalne smiesne a tym ze som zo seba nervozna sa aj spravam dost divne
tak ma zaujima ako ste taketo situacie riesili vy a ci ste vobec nasli niekoho komu nas maly problem nevadi:-)

tak

ja si myslim, ze potrebujes do zivota sialenu radost, aby sa kazda bunka Tvojho tela tesila, ze zije, impulz, sialenu zdravu energiu, ... zivot je fascinujuci, ...

anonym_9

Ale ja cítim strach neskutočný v tých situáciách, to neni len o červenaní, lebo to je len prejav niečoho