HLADOVKA - Ako na to???????????????

lalala

ja to tiez obcas praktizujem ...nie narokom ...jednoducho ja som taky clovek ze z extemu do extremu ....bud jem vela alebo nic .....ked chcem zacat s normalnou dietou vzdy to skonci pri tom ze po 2 tyzdnoch jem uz len ranajky a tak ma to stve lebo sa mi pri tom uplne dodzube travenie ..a ta hladovka mi vydrzi maximalne 2-3 tyzdne ...jednoducho to nevydrzim a napcham sa ....ja by som tak chcela zdravo schudnut ...normalne jest a cvicit ale zatial sa mi to nedari...

realita

Tak to staci nevecerat a poriadne cvicit :))) a ziadne hladovky nie su potrebne...Akurat sa ti scvrkne zaludoka ak sa potom najes telo si automaticky zacne robit zasoby, pre pripad, ze by mmuselo znova hladovat...

alti

Mas pravdu, su hladovky. Take, co skodia zdraviu ale aj tie, ktore prospievaju zdraviu. Ale ti, co drzia tie osozne, maju jasne, ze ciel je ocista organizmu, vedia ako telo na tento proces pripravit, ako ho v urcitej faze ukoncit. A to je rozdiel, ked Tvojim cielom je schudnutie. To nemusis zvladnut a vymkne sa Ti hladovanie spod kontroly. Nerob to, za ziadnu cenu.