neviem sa zamilovať

Príspevok v téme: neviem sa zamilovať
tyrusqa

mam 25 a po viacerych sklamaniach sa neviem zamilovat,stale ked som sa zamilovala,tak do toho nespravneho,mam pocit,ze zostanem cely zivot sama.kamaratky v mojom veku maju deti a pri tom aki su dnes ludia,aka je doba,ze kazdy mysli len na sex a ziadne zavazky mi je zle.skutocne mam chvile,ked ma nebavi zit.mam super kamaratov,ale ti ma nepritahuju fyzicky.nepomozem si,srdu nerozkazem.

livia007

ale ja fakt veriim,ze co ma prist tak pride a nikdt nevieme kedy takze mozno uz zajtra alebo o rok ale pride to!!! yeah.. ok nie vzdy som taka optimisticka,ale je to lepsie ako nad tym nariekat.

tyrusqa

ani sa necudujem,ze chlapi su taki,aki su..prisiel k nam novy trend:preerotizovana doba,vsade vidia len to..len co otvoria casopis,zapnu telku..vidia klip a tam zeny pomaly nahe..tancuju,vacsinou obskakuju nejakeho jedneho chlapa..a oni snivaju byt tym jednym chlapom..ved preco by som nemal viac zien?niektore zeny ich v tom podporuju..tym ze sa znizuju k istym veciam..a nech urobia cokolvek zenam to nevadi..ba este ich este viac miluju..no chore to je.

livia007

ved to je vsetkych nas problem co tu teraz piseme,ze sme 'dobri ludia'. ako si napisal keby sme boli mrchy a ty playboy tak hmmm bolo by ich az az.

magy357

tyruska... nie si sama. Ja mam rovnaky problem a proste to beriem ako take nevyhnutne zlo. Ja to vidim z tej opacnej stranky - do mna sa ziadna nezamiluje lebo som dobrak. Keby som bol hovado... ujujuuuuuj, ako by sa lepili... ale to nedokazem, bohuzial. :D

livia007

hey babi!!!! pridavam sa do vasho klubu:-))) mam 27 a priatel, manzel ci otec mojich deti v nedohladne:-) hoci sa to lahko vravi a inak citi tak treba myslit pozitivne a ak po tom fakt tuzime mat rodiny a ppodobne tak to raz musi vyjst. a dovtedy sa netreba trapit lebo tym aj tak nic nevyriesime..