OSLAVA V STYLE 80.ROKOV

Príspevok v téme: OSLAVA V STYLE 80.ROKOV
leerka

ahojte,v sobotu mame oslavu v style 80.rokov....len chcem vediet , co poviete na oblecenie je to nieco taketo www.chadcluff.com .... ale ja mam fialove leginy, blede stucne, kratke riflove nohavice a na vrch mam cierne tricko s bielymi bodkami a celenku bodkovanu .... na obutie si davam najprv lodicky, beriem so sebou vsak aj baleriny a tenisky..... chchem len vediet, ci to moze byt a chcela som sa spytat na makeup....ake licenie vtedy bolo in...lebo som to nikde nenasla,,,diky.... a co napr doplnky?

oli-oli

no, je to bleee :) ale stylove! si pamatam, ze este na zakladke niektore spoluzicky take nosili :) aj ja som taku mala v skolke. a aj moja teta taku nosila...bielu s ciernymi bodkami. ale ona je asi jedina osoba, ktorej to naozaj pristalo.

leerka

mia a co myslis, bude moj look v pohode? lebo zas nechcem zbytocne kupovat veci, ked ich uz nikdy nebudem nosit.... a moj drahy bude mat nieco taketo..len ten vrch bude mat zeleny a nohavice take sive www.dontyouwantme80s.com

mia

Daj si "sponovky", dnes leginsy, najlepsie leskle farebne, take kovovo-zelene maju ich v HM a k tomu dlhsiu koselu-flanelovu, farebnu a opasok gicovy. Vlasy natupiruj, taku velku vlnu vpredu z ofiny a topanky-najlepsie lakovky spicate, plus vyrazne doplnky:-)))