crevna chripka u dietata

RNG

Co sa tyka toho, ze na tom zarabam, nuz ja som stratil miliony korun na tom a nakoniec som musel zavret obchody, lebo som tu financny stratu nevladal udrzat. Takze prestan na mna utocit v tomto smere.
Keby si sa radsej konstruktivne spytal, kde najdes vedomosti okolo pouzivania KLINICKY UCINNYCH doplnkov a alternativnych metod, aby si sa aspon trosku v tom vzdelal, bol by som radsej.
Zatial len rozsirujes stare data a nemas sajnu o najnovsich vysledkoch lekarov pracujucich uspesne s alternativnymi prostriedkami, vcitane ucinnych potravinovych doplnkov.
Si spiatocnik a nedouk,,zialbohu a este sa s tym aj chvalis

RNG

ivko 111, mal by si si nieco prestudovat v literature okolo enterovirusov, mnohe nie su az tak nevinne a mozu sposobit smrt, ak ich neadresujes aktivne a len vyckavas, ze telo sa nejak samo od seba ubrani
pedsinreview.aappublications.org
books.google.com
www.ncbi.nlm.nih.gov

jajka001_

no, ak by to niekoho zaujimalo - maly ma vysoku horucku tak som mu dala paralen sirupcek, a studeny obklad na hlavu lebo sa stazoval ze ho strasne boli hlava. nevygrckal to nastastie,tak len dufam ze noc prejde v pohode. ratam ze zajtra budu tiez horucky.
inak my sme obklady robievali vzdy tak ze cele telo zabalit do mokrych uterakova alebo plachiet, potom do suchych, a o desat patnast minut zopakovat. je to dost brutalne ale ucinne. aj sprchy su dobre.
a maly medzitym si vypytal jablcko a zemiaciky. zemiacikov si len dzobol, predsa len este je skoro na to. ale od obeda nebol este cikat takze je dost dehydrovany.

ivko111

Skúsme namodelovať. Mamina ktorá má teraz problém s vracaním, horúčkou, hnačkou a príde na lspp-budem tam sedieť a poradím jej to čo napísal RNG.Tak čo vlastne má urobiť ? Vie niekto, vie tá mamina?

ivko111

ako vidíš na to som zvyknutý aj ja. Podstata zábalu je obyčajná fyzika-voda sa odparuje a ochladzuje telo.Ak niekto zakryje do duchien,pod paplón a ešte aj zdvihne kúrenie, tak nie je možné aby zábal zabral. Ale platí, treba tekutiny , veľa, nakoľko vtedy teplota nechce klesnúť.Bežne sa na lspp stretnem, nezabrali zábaly, ak sa spýtam ako ste ich robili-ruky, nohy, zakrytie, na čelo a nefunguje. Ak urobia tak ako som písal čuduj sa svete funguje.Ale pozor, prvých 24 hodín hlavne pri vírusoch teplota jednoducho ťažko klesá a ani ju netreba veľmi zrážať, je to základný obranný mechanizmus. Mimochodm ak strčím niekoho do trúpy a dám na 1OOstupňov, tak to isté prežívajú vírusy pri horúčke.

sonja1

IVKO konecne tu napisal este volakto ze zabaly sa robia len na hrudnik.Na jednej stranke ma skoro pre toto tvrdenie ukrizovali.

ivko111

žiady lekár nespochybňuje probiotikum, nič také som nepísal, niekto nevie čítať, nerozumie...Vitamín E vyrábajú bežne farmaceutické fy, ak by tak účinkoval tak by sa písal jedna radosť a zarobilo by sa na tom viac ako pri acylpyriíne. Všetci sú sprostí, len tu sú mnohí najmúdrejší.Táto stránka je jedna pyramída, na ktorej niekto zarába a oháňa sa novými výskumami. Nič také nie je. To môžem aj ja môžem napísať, podľa najnovších výskumov. Smiešne a primitívne. A ak si náhodou niekto nevšimol, tak práve tu som radil nedáuvať lieky a v inej sekcii som bol skritizzovaný zrovna za to, že som tvrdil, že netreba lieky na ten problém ktorý sa riešil. To si odporuje, či vari niekto nevie čítať alebo nerozmýšla. Prepáčte všetci Tí čo Vám kazím Váš biznis so sprostosťami založených na placebe. Placebo je fenomén, psychologický,dokázaný a dá sa na ňom veľmi dobre zarobiť.Enteroviroza je bežná najč. trojdňová chorôbka bez žiadnych následkov, vyrieši si to organizmus sám, len treba zopár vecí urobiť tak ako sa má. Sa mi páči ako tu niekto kritizuje klasickú medicínu a ponúka stovky preparátov ktoré predsa niekto vyrába, predáva, zarába na nich...už som to písal medicína je aj biznis, alternatíva je LEN biznis.Taký RNG by Vám tu o tom vedel popísať. Mimochodom ja by som tiež na alternatíve mohol zarobiť, bože a ako ľahko, len nebudem niekomu klamať a zneužívať strach pred chorami. Mimochodom najlepšou reklamou je strach. Pozor, virálne infekcie Vám urobia toto, plesne hento, treba s tým niečo robiť,. Kúpiť to hento, tamto, to Vás zachráni, postilní Vašu imunutu (zázračná formulka), jaj pacienti keby ste vedeli ako sa dá ľahko manipulovať a anonymný internet je na to uplne super.

ivko111

tú horúčku som si všimol teraz, počkaj aká bude vysoká. Ak bude cez 38.5 daj čípok, ak by ho hned vykakal daj znova a dávaj ho opačne do ritky ako si zvyknutá.Zábaly len ak by stúpala aj po liekoch nad 39, ale stačí aby klesla. Zábal na hrudník a nezakryť!, môžeš aj osprchovať, okúpať, ale možno nebude problém.