Kočka do leta

lostraveller

AHOJTE, PREDAVAM LIPOXAL EXTREME 39 TBL ZA ZVYHODNENU CENU 12 EUR PLUS POSTOVNE(max.2Eura)Expiracna doba 2.10.2010 Dovod predaja: Schodla som z nich 6kg za 2 mesiace a som spokojna. Zvysne tabletky rada ponuknem dalej. KONTAKT: retrossali@hotmail.com DO SPRAVY NAPISTE ZAUJEMCA O LIPOXAL. Dakujem!

A NIE JE TO PODVOD ANI REKLAMA ANI DEALER!!!

v

ako sa vam vsetkym dari?ja mam teraz nervy zo vsetkych tych pokuseni,ktore na mna cihaju na kazdom kroku:)oslavy,rodinny obed,navstevy atd.

v

kolorka da sa povedat,ze minule leto som mala anorexiu..nikdy som si to vsak nepripustila,nebola som na tom az tak fyzicky zle ako niektore ine dievcata,bola som plna energie a sil,ale co sa tyka psychiky tak to asi preda len bolo ppp..neustale zamyslanie sa nad tym co jem,kedy jem a kolko cvicim..pripadalo mi to normalne a zo zaciatku som sa tesila,ze ma okolie chvali a nosim mensie oblecenie,aj ked uz zacali take kriticke poznamky zo strany priatelov a rodiny,ze malo jem,vyzeram strasne chudo atd.ja som to ignorovala a iba som sa smiala,ze zvelicuju..bohuzial som si to,ze je to choroba uvedomila az s odstupom casu...potom som si presla kratsim obdobim zachvatoveho prejedania a nenormalnych vycitiek

teraz sa citim celkom dobre,aj ked obcas sa este prejem,najma v stresovych situaciach,ale pracujem na tom,aby som to odstranila..stale sa ucim mat rada svoje telo a byt s nim spokojna a striedaju sa u mna obdobia relativnej spokojnosti a absolutnej nespokojnosti:)

kolorka

v
takze ty si bola anorekticka?tak to potom este viacej by si si mala dat zalezat na spravnom zlozeni stravy aby si zase nemusela riesit problem s padanim vlasov..ked si sa vtedy stravovala ako teraz tak to pride zase..

malo jes dobre schudnes..ale nezdravo..s nasledkami a este aj s jojo efektom pretoze dlho nevydrzis sa takto tryznit

lepsie je si zostavit plnohodnotny jedalnicek..z ktoreho poskytnes telu co potrebuje..budes mat krasne nechty, vlasy plet.a vahu si budes udrzovat

kolorka

v
a myslis ze je spravne naprikald dnes si jedla 4 krat a z toho 2 krat jogurt a jedno jablko???a ten obed je fajn

kde je ovocie, zelenina, oriesky, strukoviny, syry, vajicka, ryby, masko chude,jogurty a dalsie veci...telo potrebuje ziviny a byt syte

v

no neviem...ja mam stale problem s tym co jest..precitala som toho uz vela o zdŕavej strave,vyzive atd. ale mam pocit,ze nikdy neviem najst tu spravnu mieru.

v

tak dnes som zacala naplno po pernom vikende,cez ktory sa mi podarilo pribrat na 56kg..dala som si ciel do konca mesiaca dat na 54 dufam,ze to nie je velmi nerealne:)
r:jogurt
d:jablko
o:polievka s cestovinami,ryza s hubami a zeleninovym salatom
v:bude jogurt
+som sa akurat vratila z posilky:20min orbitrek,potom som precvicila nohy,20min stepper a 10 min bycikel

kolkokrat do tyzdna cvicite a ako dlho asi?ja sa budem snazit kazdy den aspon 30-40 minut,ale niekedy to nie je mozne..ale myslim si,ze hlavne bude u mna upravit nejako stravu aby som zabranila zachvatom prejedania,ktore mi to vsetko kazia