Ste panna.

no ako teda?

mohli by ste aj mne poradit? panna nie som, s frajerom som mala sex, ale zostali mi tam zbytky blany.medicalsquid.com ked si predstavite leziacu zenu, tak po bokoch ju mam natrhnutu ako na poslednom obrazku (len nejake zbytky mi tam zostali) a dolu takmer normalnu ako na obrazku prvom (mozno nie az tak vysoku/siroku). mate to aj vy tak, ze sa vam natrhla len po bokoch a dolu je takmer normalna? mam noveho priatela, ma o dost vacsi obvod (okolo 14cm) a trochu sa bojim, s byvalym frajerom som nekrvacala, tak nech viem, co ma caka

blink_182

omg... čo sa toho toľko bojíte.... síce to bolí ako divá sviňa, aspoň u mňa to tak bolo... ale keď sa uvoľníte tak je to v pohode... asi prvé tri razy to ešte bolí ale potom je to už super :-)

rose156

ved vela veic v zivote boli urcite to neni az taka strasna bolest co by sa nedala prezit a ktoru by si nemohla uz len pre svoj dobry pocit prekonat a uz len ten pocit nebyt pannou je super..neni o com ..neni to ako amputacia nohy neboj:D

lilinka

Ja som mala podobny problem, prichadzala som o to nieco cez rok. Stale sa to nedarilo a bolelo to strasne. Tie som mala podobne pocity ako ty, ze snad ostanem pannou navzdy. No a jedneho dna, len tak sme lezali na boku, on odzadu a ja chrbtom k nemu a len tak sme sa tam "hrali" a zrazu sa to podarilo, celkom necakane a ja uz som pannou nebola. Takze urcite nezufaj, pojde to. A pannou navzdy urcite neostanes. A hlavne, pockaj si na toho praveho, citliveho, aby to bolo s laskou.

vanna

ludia neviete ci existuje nieco na znecitlivenie vnutra vaginy aby som sa uz konecne zbavila mojej blany? Lebo to tak strasne boli, ze niesom schopna sexu. Asi budem navzdy panna ak sa to neda riesit inak ako zatat zuby. Alebo nejak chirurgicky....nepoculi ste o niecom takom? Neviete kde sa na na nete porozpravat s gynekologom?

hipi

nerob také veci nasilu.rob to s nekým koho miluješ a on miluje teba.vtedy nebudeš myslieť na teké nečo či to bolí alebo podobné veci ale na to že si s človekom ktorého miluješ.nerob také vecí ktoré by si mohla lutovať...koľko máš rokov?

mimima

nerob nieco co budes potom lutovat. Ja som o panenstvo preisla takmer v dvadsiatke. A teraz sama sebe vycitam ze som na to asi nebola pripravena, ustupila som chalanovi, asi preto ze som bola naivna a verila som mu, casom sa z neho vyklul.... no uz to nejde vratit.A neviem ako sa raz, ked si znovu najdem praitela a budem ochotna sa s nim milovat budem mu moct pozriet do oci a priznat sa mu ze uz som sa s niekym milovala a on nieje tym prvym. Hoci ziadne uzasne zazitky z minuleho vztahu nemam, neviem nejako mi to nedalo nic... Takze aby si sa neprepocitala a nebola si sklamana