Vypadavanie vlasov

jajkafr

ahojte mne tiež strašne vypadávajú vlasy a zvlášť teraz po liečbe istými liekmi... kúpila som si v lekárni Viaderm capsule a Reghaar vlasový aktivátor a pomohlo to aspoň trošku a potom mi kožná predpísala Alpicort F to je hormonálna vodička do vlasov a prestali vypadávať ani pri česaní nemám na hrebeni a to mi vypadávali vlasy v chumáčoch... Kamoška používala Capilan a tiež si veľmi chválila treba skúšať... a navyše vypadávanie vlasov môže znamenať aj nejaké ochorenie napr. ochorenie štítnej žľazy, tenkého čreva, chudokrvnosť (anémia), nedostatok vitamínov, minerálnych látok a iné

májulinka

ahoj kuku7890!

a kolko listov a v akom pomere to mám varit? a tej žihlavy kolko ližic do vody?

aj mne strasne vypadávaju vlasy, teraz momentálne skusam Regaine, nemám s nim niekto skusenosti?? diki moc!

pauli 73

ano, je to možné, že ti vlasy vypadávajú z antikoncepcie, moja ant. to má uvedené ako jeden zvedľajších účinkov. Tento stav by sa ti mal upraviť do 3 mesiacov, ak nie treba sa poradiť s gynekológom. Inak teraz je aj také obdobie keď vlasy vo väčšom množstve vypadávajú, treba zvýšiť prísun vitamínov.

Maja9

Chcela by som sa vás dievčata spýtat ci moze mat na svedomi vypadavanie vlasov aj antikoncepcia.Mam pocit ze odkedy ju beriem, je to uz vyse roka mi o dost viac vypadavaju vlasy.Má niektorá taku skusenost?
P.S.Inac dobre rady tu su, urcite vyskusam!

kbslnecnica

Ahojte kočky.Problém s vypadávaním vlasov mám odjakživa ale v poslednej dobe mi padajú nie po kusoch ale v tenkých pramienkoch.Tuším z nich mám už len polovicu.Nezmenila som šampón ani nič také,čo by mohlo byť príčinou?
Poradíte mi prosím ako to zastaviť?
Ďakujem.

kuka

Problémy s vlasmi sa dajú odstrániť pomocou fototerapie BIOPTRONOM - liečba svetlom. Svetlo BIOPTRON má takzvané biostimulačné účinky, ktoré ti pri aplikácii na kožu stimuluje svetelné senzitívne vnútrobunkové štruktúry a biomolekuly. Po ich podráždení sa v bunke spustia reťazové reakcie a tzv. sekundárne odozvy, ktoré vplývajú nielen na oblasť kože, na ktorú je svetlo zamerané, ale na celý organizmus. Vhodné je každodenné používanie fototerapie BIOPTRON, v kombinácii s jemným šampónom, ako napr. Swissological, viem poslať všetko na dobierku, veľa zdaru...

kuku7890

no v prvom rade..vobec neodporucam ist na to roznymi vodickami a drahymi samponmi,lebo tie su prd platne. z vodiciek mam jedine dobru skusenost s tymi obycajnymi zihlavovymi ktore dostanes kupit v drogerii.

s padanim vlasov mam problem uz dlhsie, isla som teda asi pred tristvrte rokom ku koznej. ta mi hned povedala ze to bude zrejme padanie muzskeho typu, poradila mi teda antikoncepciu vreya a predpisala mi vodicku alpicort + nech si kupim viaderm vitaminy (na nechty kozu a vlasy). stale som poctivo brala vitaminy ale snazila som sa ziskavat ich hlavne zo stravy (ovocie a zelenina) ale s tym zjavne problem nebol. ta vodicka mi tiez nepomahala a gynekologycka ku ktorej som prisla ma vybavila asi takym sposobom ze preco mi tu antikoncepciu nepredpisala kozna. (odkedy ma antikoncepciu na starosti kozna?? hlavne ze vsade citam ako mi gynekolog vezme krv, spravi rozne testy a prehliadku...) zobrali mi ale krv s tym ze mi zistia ci mam problem s hormonmi. po 2 tyzdnoch som tam volala (s tym ze tam uz ale nikdy nepojdem)..hormony vraj v poriadku...

nejaky cas som to teda brala tak ze asi to chce viac casu tak som sa tym moc nezaoberala. vsetci toto riesia ako pricinu stresu, ale ja som totalny flegmatik takze slovo stres je pre mna nezname:) ked som uz ale videla ze sa mi zvacsuje plesinka (no dobre par vlasov tam bolo ale ozaj len par) tak som sa nastvala a isla k druhemu gynekologovi ktory mi vreyu hned predpisal. beriem zatial tyzden a hned je vidiet ako rano nemam vankus plny vlasov.

pred tym ako som vsak antikoncepciu zacala brat, chodila som na orechove listy ktore som si 5 minut povarila vo vriacej vode a pridala som aj trochu susenej zihlavy. potom 15 minut nechate luhovat,treba hrniec ale zakryt (spravit zapar) a potom si s tym parkrat ozmyvat hlavu, ak je mozne nechat v tom aj ponorenu. listy vlasom aj po case skraslia farbu a je vidiet ake su krasne,hladke a leskle. ked som toto vsetko spojila, je to uzasne,ale hlavne nech tie vlasy aj dorastu. kadernicka mi este poradila aj povarit koren zo zihlavy, vraj je to tiez velmi dobre. zihlava ako taka je vyborna, pomoze vam s tymto aj ked ju budete pravidelne pit, no ma sa skor robit kura 3tyzdnova a potom prestat.

uf no dufam ze som pomohla, drzim palce vsetkym ktore mate s tymto problem. hlavne to rieste, kozna ma totiz varovala ze ak sa to nelieci, vlasy uz nemusia nikdy dorast..

petttuuullaa

ahojte vsetci, chcem sa vas opytat,ake mate skusenosti /ak vobec mate/ s pripravkami od firmy Salon Textures zo Skalice. Totizto sa snazim od nich mailom ziskat zlozenie samponu. ale marne. ze oni nemaju pripravok pred sebou /to co za blud, ved az dva vyrobky produkuju, nejak sa mi nezdaju/ no a nech im zavolam. To urcite. Takze Vas prosim, tych ktory mate tento vyrobok doma, napiste mi zlozenie tohto produktu. Vopred Vam dakujem. Peta.

zuzic

a to zabralo ale bojim sa ze nie az tak moc...asi na polovicu.potrebujem zastavit aspon na dve tretiny...ale ako na zaciatok pivo uzasne zabere. odporucam