Vypadavanie vlasov

modracik

Môžu chýbať minerálne látky.Treba to riešiť nielen šampónom a konsdicionérom, ale robiť si masáž alebo zábal s
Aloe Active a vyživiť organizmus aj zvnútra,kvalitnými doplnkami výživy.Napíš mi na meil, ak chceš.

zuzic

beus skus tiez temu VYADAVAJU MI VLASY- POMOZTE MI SURNE tam som dostala dost rad a skusila som tu s pivom. pozri si ju zda sa mi ze mi trosku pomohla:)

beus23

Ahojte. Asi 1 rok mi už vypadávajú vlasy. Čo s tým mám robíť? Vyskúšala som už rôtne šampóny, ale nič mi nepomohlo.

zuzic

vajka a ked mne uz nepomaha ani to tak co mam robit???som uz z toho zufala nic nezabera a vlasy mam uz o plovicu redsie...?(

Vajka

Veľmi účinná je žihľavová tinktúra - účinne pomáha pri lupinách a vypadávaní vlasov. Návod na jej prípravu som našla napríklad na konci tejto stranky o zihlave: -odkaz odstránený-

xmx123

Ja mam dlhe kucerave vlasy a v poslednej dobe sa mi zacalo viac padat ako predtym :( Vedeli by ste mi s tym poradit ze co by som mohla vyskusat? Diky za info :)

60lucka03

na vypadavanie vlasov?:) mne fakt pomohla vlasova voda LUNA, konkretne lopuchova:) tusim za 1€. usetris, a vlasky ti uz nebudu padat:)

liana_

no ako pre koho je zihlava na DHT dobra, pre zeny mozno trochu, ale pre muzov s vyraznou androgenou alopeciou uz asi nieco take light ako zihlavka nepomoze. mozno docasne spomaly cely proces ak sa pije cerstvy vyluh z korena a aj sa pravidelne masiruje skull, ale ako liek na zastavenie posobenia DHT to nevidim... okrem toho zihlava by mala byt cerstva a silna, teda koren. caje z lekarni su vyborne sice na precistenie, ale na DHT urcite take silne posobenie nebude. niekto tu na inej teme o vlasoch a vypadavani spominal recept s chilli paprickami. tie su vraj super na premasirovanie skull, ale vyskusane nemam... zatial...:)

sweet_lolitta

Vlasy dost casto padaju zvysenou produkciou DHT. Zihlava je v tomto perfektny a lacny pomocnik, staci si spravit odvar, pit ho pocas dna aj mesiac a po kazdom umyti nim preliat aj hlavu a nechat ususit, nezmyvat. Staci si kupit za 1 euro zihlavovu vodu Luna, ta je tiez super. Vlasy sa pozviechaju, lebo obsahuje aj vitaminy.