Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

intelektualna uroven partnerov !!!!!!!!!!!!

Príspevok v téme: intelektualna uroven partnerov !!!!!!!!!!!!
struhanka :l

caute..

zaujima ma, ak mate taku skusenost, aky je to pocit ked ste vo vztahu s muzom (zenou, to je jedno), ktory je trochu na nizsej intelektialnej alebo rozumovej-ako chcete urovni.

ci he to podla vas mozn takto fungovat dlhodobo. nemam na mysli uplneho degeša, samozrejme. a nehovorim ani o dosiahnutom vzdelani, ale tak celkovo, kedy je ten rozdiel trochu citelný.

vdaka za nazory

moniqa87

podla mna sa tato tema aj zbytocne rozobera, lebo kazdy clovek je iny, kazdy ma ine predstavy o tom aky ma byt jeho partner...
niektori partneri dokazu spolu napredovat aj ked jeden z nich ma vyrazne nizsie vzdelanie, ale to samozrejme nie je intelekt, to je uz nieco ine a je dolezite aj to aky ma ten clovek charakter... moze byt rozhladeny, mat vela vedomosti z roznych oblasti a predsa to moze byt hulvat a chrapun (poznam takeho), radsej teda budem mat partnera, ktory sa ma sem tam spyta na vyznem nejakeho cudzieho slova alebo inej veci, ktorej nerozumie, ale nebude mat krivy charakter...
ale samozrejme aj pre mna je dolezite, aby ten partner tiez mal chut na sebe pracovat a nezacal uplne stagnovat... ale to sa asi tyka vztahov vseobecne...

jamka

suhlasim s ferrah. a ja som nepovedala ze by sa vseobecny prehlad ziskal na strednej.v ziadnom pripade.pisala som ze to su skor ake-take vseobecne znalosti.
vecernica- ekonomia,historia,atd - to je uz fakt POLYHISTOR a to tiez nema so vseobecnym prehladom nic spolocne.

jednoducho neviem presne definovat co to vseobecny prehlad je.nevravim ze musi ovladat ekonomicke teorie a vediet v akom roku zil napoleon, ale prehlad o tom ze kto napoleon vobec bol tak to teda musi mat.
toho napoleona som povedala len ako priklad,lebo ma nic ine momentalne nenapadne.
a ano je to prave tym,ze clovek CITA. ja citam denne,ci uz noviny,alebo knihy.aj odborne.

ferrah

Jasne ze sa to neda presne charakterizovat, myslim vseobecny rozhlad, je to proste vnutorny zaujem cloveka o dianie okolo seba v kazdej sfere...

kiki

Sandy, skor by som povedala, ze ti dosli argumenty. Napisala si nieco, co som nepovedala tak som ti odpovedala. Neviem ci je to zadrapcivost, skor by som povedala, ze tvoja nedotknutelnost takze v tom pripade prepaac.

vecernica

o akom vseobocnom prehlade vravite??docitala som ..co to je ?? zo strednej skoly?ale prosim vas....vseobecny prehlad sa k cloveku dostava cely zivot a nie na strednej skole..sko sa spytam kolko novin a akych citate ,ake knihy citate po strednej alebo vyske? len romany? citate pozerate dokmumenty? citate odbornu literaturu?...len ak ano vtedy drzite trend so vseobecnym prehladom,,a take blbiny ako hlavne mesto venezuely ,,by sme skor mohli nechat na kvizove otazky ,,to nie je vseobecny prehlad..to su nesuvysle informacie bez hlbsich znalosti ktore ovlada kazda dochodkyna co lusti krizovky.....bavme sa o polyhistorovy...v tejto dobe pravdepodobne si to nahovara vacsina...z nas.skor by ma zaujmalo co pokladate za tie vseobecne temy teda celkovy prehlad..
napr ekonimia
politika
geografia
umenie
vytvarne
divadelne
filozofia
historia
antika
geografia? co ,,,ci z kazdeho kusok????

vecernica

jeeej moja tema,,uz som ju tu preberala.mam tu o tom asi tri temy,ked som sa s ni, priatelom tripila a myslela na rozchod.,,ale uz sme spolu tusim 3 roky ci 4? a stale je to lepsie a lepsie a krajsie a viac si rozumieme,,
ten moj nemal moznost sa vzdelavat,,,,ale ma iq.,,..netvrdrim ze je intelektual ,,ale ma mozno lepsie prakticke testy v iq ako ja..a dokonca niektore testy ma lepsie ako ja...ale ma minimalne vzdelanie.....utesim ta
svojho vychovavam a da sa to ak je inteligentny porirodzenou inteligenciou ,,tu my vsetci prvy rok radili aby som sa s nim rozisla,,,tak tu inak vacsiou ludia radia,,lebo dotycneho nepoznaju a nevedia back ground... napr ten moj dnes dostalprednasku ,,co na pol ucha pocuval o zakladoch rokkoka, princin ekonomickej krizy, a objasnenie judaizmu,a historicku poucku o mari terezii ..akurat som nevedela ci napoleon bol jej subreznik ci bol pred nou..ci po nej..
,moj ma pocuva,,sice nepokracuje debatu,,ale vnima,,Nie je problem o vzdelani,,ale o iq,,hhehehe pisem ja hotentotkaaa,,,,,,idem spat..aha a eq,,na to ma chytil..ano ano...alebo skor ..ja BRrrrrr a oon na mna PRrrrr..........nemenila by som ,,a to mam skusenost s dvoma profesormy a docentom,,,ono by to len teoretizovalo,..a zivot by usiel..s tymto mojim sucastnym si aspon mozeme stavat dom,, a sny a doveru...aj ked ja po veceroch citam national geography a on cuci pitominy,,,ked ideme potom na pivo,,vymenime si info,,,ja sa z myslienok odlahcim on zmudrie a je to zlata stredna cesta......:}

jamka

nuz,a tu dochadzam k zaveru,ze ked si vo vsetkom inom rozumieme,nechyba laska,porozumenie,tolerancia,a vsetky dalsie podstatne veci, a ked jedine co mi sem-tam chyba je ze mam trosku vacsi vseobecny prehlad - tak na tom az tak nezalezi. a na podobne debaty si budem musiet najst nejaku kamosku :). Ale zas ta priepast nemoze byt prilis velka a dolezite je aj to,ze si partnera vazim za to ze v jeho odbore je vynikajuci a vyzna sa. Holt,nikto nie sme dokonali :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.