Tocenie hlavy zo stresu?

karolinakk

Ahojte tieto príznaky má aj moj priatel a diagnostikovali mu tetániu. Teraz berie antidepresíva a xanax ked to na neho dojde. Ale môže to byt aj lahká forma epilepsie. To mám ja a poviem Vám že nic moc. Chod k neurologovi a on ti pomože.

Campus

Ja mam podobny problem.zavrate sa mi opakuju asi tak raz za mesiac niekedy kazdy druhy. Trvaju asi 4 az 5 dni a asi 2 az 3 zavraty za den. Niekedy sa to meni. Zacina to vzdy cudnym pocitom ako keby som sa ocitol v situacii ktoru som uz niekedy zazil. A vtedy sa mi zacne tocit hlava a tazsie dychat. Mam problem suvisle a cisto rozpravat. Ludia okolo mi nemozu rozumiet. Mozno ma niekto podobne pocity pri zavratoch a vie co moze pomoct. Dakujem

dreamer

Dajte si vyšetriť čelustné kĺby a zistíte či to nemáte od toho, častokrát sa to dá prehliadnuť u zdravého človeka.

dreamer

Mám podobný problém. Po dlhých obehavaniach po lekároch mi zistili SYNDRÓM ČELUSTNÉHO KĹBU, mám tam mierne vybočenú hlavičku, ktorá sa môze dotýkať nervov a to spôsobuje stratu rovnováhy.
Taktiež k tomu môže byť pálenie v tvári prípadne tŕpnutie. Všetko pochádza z deformácie daného kĺbu v sánke.

ruza

ja zdravim vsetkych co maju problem s hlavou ja mam tiez ten problem ziadna stabilita som ako na lodi po byte je to ako tak ,ale vonku hruza nie som schopna sama kracat ,tiez nevedia presne co to je len hadaju vraj vestibularny sindrom ,ale mi to neliecia som na PN mesiac a nic lepsie neviem co bude dalej prosim ak niekto sa z toho nejakym zazrakom dostal nech da vediet

kokoli

tocenie moze robit aj stitna zlaza, aspon mne tak blbne ...mam hypotyreozu , po polroku uzivania lieku sa mi upravila, ale teraz zas z nicoho nic stupla hladina tsh a ja sa tocim, a pali ma aj tvar -navaly tepla...

ecxoes

Pekný dniček prajem, lidičky už som z tohoto všetkého zufalá, točenie hlavy, závrate, pitný režim o.k., všetko dodržiavam, tlak v poriadku, tep tiež, nič mi nie je, iba to neprijemné čo tu opisujeme viacerí. určite suhlasíte všetci čo šoférujete, že že pri šoférovaní to tiež nemusí dobre dopadnuť, .... žeby to bolo tým že si nevieme ovládať svoje telo? Ak ste niekto niečím takýmto prešli a uspešne ozvite sa prosííííííííííím.