Tocenie hlavy zo stresu?

jangazh

Ahoj neck, bola som aj na magnetickej rezonácii aj na ctčku a výsledok, všetko ok-vlastne to je iba na rakovinu či tam nemáš nádor a podobne upchaté niečo. A bola som aj na rengene aj tam som mala žev poriadku, že len na poslednom stavci čo je už v hlave nemám dovyvýjanú platničku, lahkú deformáciu, ale podla dr ok, prešla som k inému ten to pripísal k problému potlak v ušiach a očiach a tak beriem na to tabletky, ale stále sa mi točí niekedy celý deň niekedy je to ok a môžem sa s deťmi radovať, inokedy , len preležím doma, lebo sa bojím ísť aj von. Alebo čakám na manžela aby sme mohli ísť spolu všetci von, sama radšej ani nechodím. Je to neznesitelný pociť a srašne ubýjajúci...

neck

ahoj jangazh, ja mam tiez uz niekolko mesiacov neustale zavrate - nie su silne, ako ked vstanes, ale trvajuce cely den a rada by som sa toho zbavila a neviem ako, na RTG krcnej si bola?

jangazh

Ďakujem za radu o akupunktúre , ešte som to neskúšala a nemám s tým skúsenosti, je to bolestivé? a zmyzlo by mi určite to krútenie z toho? je to hrozné, lebo už fakt nemám ani peniaze na infúzie ani chuť zase bezvýsledne niekam dávať peniaze a stále nič nepomáha.Za odpovede vám ďakujem a prajem všetkým tiež skoré uzdravenie.

leerka

whee_ee neviem ci sa da streptokok zistit aj z krvych testov, ale mne ich zistili z vyteru hrdla, lebo som ho mala stale zapalene.... a ako sa da chytit, t oneviem....

mjanik

janga..-viac ako pravdepodobne Tvoje problémy sú z kŕčnej chrbtice a preto Ti doporučujem daj si akupunktúrou(nie liekmi)ju preliečiť.Už po 2,3, sadeniach zistíž,že je to tak

jangazh

Ahojte, aj ja mám podobný problé stále si mi točí hlava už pomaly bude tomu rok, pol roka som behala po doktoroch k obvodnej tá ma stále odbila že to sa točí väčšine ludí, dala mi pol. tabletky na cestovanie, čo sa dáva ditiadén, ale stále horšie potom som už stoho aj mala hnačky a zvracala- pripísala to k salmonelóze ale nebola to znovu nič, potom som sa sama objednala k neurológovi a až ten mi pomohol, dal ma všetky možné vyšetrenia ale nič mi nezistil konkrétne dijagnóza točenie hlavy vertigo v useku c, ale predpísal mi tabletky urutal forte 16, ktoré berie ešte stále, trošku pomohly ale stále sa mi opakuje krútenie a som stoho už zúfalá, momentálne chodím už 3krát na infúzie magnézium s canvinktonom, dúfam že zase aspoň na mesiac pomožu, ale už som zúfalá mám 2,5 a 7 ročné deti a som nešťastná že sa im nemôžem venovať a stále len ležím , lebo nevládzem a točí sa somnou celý svet, okrem toho som schudla už 10kg. Ak máte dáke rady prosím pomôžte aj mne dakujem.Som mladá 31 ročná mamina.

leerka

inak to mojej nehutenstvo skor pripisuejm tomu, ze som brala po sebe troje silne antibiotika, ktore mi uplne znicili crevnu mikrofloru.... takze asi nie streptokokovi....

whee_ee

no lebo mám nejaké ťažkosti.. často sa mi točí hlava, aj pri opatrnom vstaní mám pocit, že odpadnem, stalo sa mi aj, že som tiež nič nepočula, nevidela, bolo mi na zvracanie, nevedela som sa udržať na nohách, hrozný tlak na hrudi, studený pot, triaška, len len že som neodpadla, studená voda pomohla, mamka ma oblievala.. a tak, preto ma to zaujíma..lebo tlak mám v poriadku.. :(... len to nechutenstvo teda nesedíí:):)... uff.. ďakujem... ale dlho som nebola chorá, odkedy nemám mandle, to je cca 3 roky..akurát už niekoľko rokov mám stálu teplotu nad 37,2 a teraz začali takéto stavy, ale nikdy predtým som nemala zisteného streptokoka.. hm.. len mám veľmi oslabenú imunitu, dá sa to aj nejak tak dostať?..ďakujem.. napr. keď som bola v nemocnici na operácii alebo tak...