Preco sa zeny tvaria,ze su romanticke a citlive,ale ide im len o peniaze?

n..

hm hm nechce sa mi to tu čítať tak len píšem .. ano poznám také ženy.. ktoré sú s chalanmi len pre peniaze kupuju im drahé značkové veci a rozvážajú a robia si z nich dobrý den a potom sa s nimi za chvíľku rozídu... ale su aj také ženy.. ktoré miluju svojho partnera a nechcú moc.. zaťažovať svojho zbytočnými nákladmi.. samozrejme že každá žena má rada ak ju chlap zoberie na večeru kúpi darček.. to je o inšom .. keď mu to aj odpláca láskou.. takže tak.. a nechápem tých mužov.. keď to nevidia že ich iba ženy ťahajú za nos tu sú nejaký jajivný chlapi!

schelby

kvakinko,ale ja tiez nepoznam zeny, ktore maju chlapov iba za peniaze. Ved o tom ti tu stale tocim,ale nejako nechapes stale. Ale to ze ty nepoznas takych chlapov neznamena, ze neexistuju a neverim, ze si o takych chlapoch ani nepocul. JA som o tych zenskych o ktorych pises pocula, ale asi vdaka tomu, ze 99% mojich znamych a priatelov su muzi.

kvakinko

Co to tu pisete za nezmysly.Nikde so nepisal,ze nemozu chodit do solarka,kde to vidite?Schelby, pises o nejakych chlapoch,ktorych akoze popisujes zo skusenosti.Ja ale tych chlapov nepoznam.Naozaj je ni to luto.Netreba sa hned urazat.

maruska001

kvakino a preco by zeny nemohli chodit do fitka na koumetiku atd...ved sme v 21 storoci sa zobudteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

schelby

a este nieco kvakinko, otvor poriadne tie ocka a nauc s aprijimat aj negativne veci, nie len pozitivne, zato, ze ty nevidis nijake fakty, ani ja nevidim u teba nijake fakty. To ze vidis cicku vyjst zo solarka? A ako vies ze tym padom je na prachy? To je fakt? to je kravina ako vysita. !!!! Ved kazdy sme iny pre Boha, to s aneda skatulkovat, toto je ezmyselna tema, pokial sa sam nenaucis, ze nemas cicuska m ukazovat kolko mas na uctoch nikdy normalnu mat ani NEBUDES!

schelby

kvakinko, fakty su skusenosti prezite na vlastnej kozi o takycvh faktoch tu pisem. TY chces normlanu zenu a pritom si len melies svoje a si uzkoprsy a nevies brat do uvahy, ked ti niekto nieco napise, preco chlapi neznesu kritiku? Ja to nechapem. A ty o akych faktoch pises? To iste s amozem aj ja spytat, kurnik kolko chlapov chodi do posilky a do solarka, viac ako zien, ziez minaju na vonavky, rozne gebuziny na vlasy, kopec prachv vyhadzuju na to, co ich len potesi a co ani nepotrebuju. A co teraz mam tu ja zacat takto vypisovat ved to je chore! ja sa tu s tebou nebudem hadat mam dost tych zadubencov, ktori si myslia, ze len oni su sväti a ze len na nich je pachana krivda. Nie vsetky zeny su na prachy ked si take vyberas ja za to nemozem! TAk nehadz vsetkych do jedneho vreca!

schelby

kvakinko a do mna sa nenavazaj moj zlati, ja tiez mozem napisat ze chlapi su uplni hajzli a co z toho? Lebo viem, ze su aj normlani, aj ked osobne takeho nepoznam ak neratam otca. A co z toho? Pre Boha,ale ved napriklad ja som u kozmeticky nikdy v zivote nebola, do solarka by som nikdy nevkrocila a ano v posilke som bola,a chodim aj plavat a co je na tom zle? Mam doma sediet na zadku? Ved to je chore! Nevravim chorobne minanie,ale nie tak bezne!A ano zijem na Zemi, aj ked niejedy by som radsej zila inde!

schelby

ty si asi jeden z tych chlapov ktori si len dupkaju, ze oni maju pravdu! Ale nie je vsetko len cierne alebo biele! Svet ma aj farby!