zapal moc.mechura a unik mocu?

Príspevok v téme: zapal moc.mechura a unik mocu?
radka6

prosim vas o radu...mam 20 rokov a asi rok som sa liecila antibiotikami na zapal mocoveho mechura, tearz som antibiotika nebrala asi dva mesiace a citim ze v moc.rure mam stale nejake bakterie, ktore mi to tam cele sramotia..mam pocit ze bez antibiotik uz nemozem zit, ale nechem ich brat, lebo je to svinstvo..no co je horsie, teraz mam opat take stavy ze ma to tam stipe a dokonca uz vyse 2tyzdnov mam problem s unikom mocu..myslite ze to moze s tym suvisiet, je mi blbe ist s tym k doktorovi, mate niekto s tym skusenosti?na ten mechur pijem vela tekutin, snazim sa brat aj nejake probiotika ktore su aj na toto ochorenie, ale mam pocit ze to ide dole vodou so mnou...

mjanik

rada-na tvojom mieste by som si nechal preliečiť obličky,najlepšie akupunktúrou a problém z močením by mal zmiznúť

bratislava

ja mam tieto problemy uz chronicke,odporucam uromax.je super,ja ked len zacitim,ze problem prichadza,a prichadza pravidelne,zoberiem preventivne par tabletiek a ono to ustupi.s unikom mocu to ale nesuvisi,to bude nieco ine,rozhodne k lekarovi.ako ti moze byt blbe ist k lekarovi,ved keby k nemu nechodili pacienti,stratil by pracu;-))ten uromax ale vyskusaj,isto pomöze