pre LEERKU ...

leerka

ahoj kika. ak sem teda nahodou zabludis, tak co mam nove .. no je toho hodne ak naozaj ..ale tu sa mi to moc pisat neche, tak radsej by som ti potom sukromne napsiala, lebo neni treba to tu vsetko vypisovat a je to aj na dlhsie .... a ako aj alzbee spomenula, bola som tu aj pod nickom zjuzika..ale kedze mi nebolo neak najlepsie zo vsetkeho , tak sm sa tejto stranke istu dobu vyhybala ... ale dufam, ze s atu objavis ... budem rada ..

kika.

škoda. Aj ja som tu dosť dlho nebola. Kooopec starostí a práce... ale napadlo ma napísať jej. Ale ak má niekto podobny problém, môže napísať ako ho vyriešil. dakujem vopred.

alzbee

kika.: myslim, ze leerka (alebo ak sa nemylim, tak mala aj prezyvku zjuzika, ci nie?) na toto forum asi uz neprispieva...teda aspon ja cosi tak vsimam, tak sem uz dost dlho neprispela.

kika.

tak bola som dnes u dr. dala mi nejakú injekciu. A novynette mám brať dalej. A vraj po dvoch mesiacoch mám prísť, že čo to robí. No neviem, prečo mi ich nevymenila za silnejšie. Veď som sa dočítala, že je to tá istá dávka hormónov, len mi vymenila novšiu značku za staršiu. Takže nechápem....

kika.

ahooooj! už som tu dávno nebola. No a ako pokračujem? Antiku YAZ som musela vymeniť, lebo už 14 dní pred menštruáciou som špinila a dosť. POtom mi dala NOVYNETTE. Beriem len prvý mesiac a stalo sa to isté. Ide ma poraziť. Zas musím isť k dr. aby mi dala iné. A ty čo nové. Zdravotne aj s priateľom?

leerka

ahoj kika. tak co ty mas nove, dufam, ze s tabletkami si v pohode.... ja uz teraz celkom ok, aj to krvacanie po tych tabletach candibene prestalo, ale neivem ci sa mi to uplne preliecilo, mam pocit, ze nie....