pre LEERKU ...

lleilla

ved mozno si to necha ulezat v hlave a mozno si uvedomi,co spravil a mozno sa dockas aj vysvetlenia raz,ak ovsem potom ty budes ochotna pocuvat-neviem,tazko sa vzit do takej situacii,nie to este zazit

leeerka

ani ja nemam slov.... ale ako sa stale opakujem, je v tom nieco ine podla mna...nemohol to urobit len tak zrazu z nicoho nic...

leeerka

ako ti vravim ja si mylsim, ze v otm je nieco ine...z eto bol len skrat u neho...a aj s kamaratkou sa rozsiel po 4.5roku v januari frajer a druha sa rozisla po 6 rokoch s chalanom...ja t necahpem...

lleilla

sila,si druha za tyzden,ku ktorej sa zachoval takto priatel-to je daco vo vzduchu,ty brdo-moja,asi nepomoze nic,co napisem,hlavne nech aspon ta zdravotna stranka je v pohode,casom bude aj lepsie

leeerka

no leila je to tak..ja som z toho bol dobre v prdeli a aj som, lebo si mylsim, ze je to unho len skrat...neverim tomu...stale... a tu to nechem rozpisovat, radsej pootm niekde inde..ved vsetko bolo v pohode a zrazu nicoho nic mi to povedal..... preto mi to je divne vsetko... nehce sa mi prihlasovat, tak pisem takto..

lleilla

Leerka,to fakt s tym priatelom?Si ma sokla,ked sme cca pred mesiacom a pol pisali,tak bolo vsetko ok-do kelu,to co sa robi,ze prvy priatelia davaju kopacky po 4-5 rokoch,juj,snad nezazijem,no nejak je toho vela v poslednom case okolo mna...drz sa

leerka

ahoj kika,neviem ci sem este chodis, ale bola som vcera u toho lekara a tak dal mi robit neake testy na choroby...vraj to nie je z antiky ale z nieocho ineho...takze vysledky budem mat az buduci tyzden tak som zvedava ci nieco budem mat alebo nie... vraj vsetko je ok, tak v tom problem nevidi..len ze by osm mala neaku chorobu... a tak som si dala este predpisat antiku, a ked sa spytal, ci mi ju da na rok, tak vravim, z enie iba na 3 esiace,lebo ju chem potom vysadit, taky radostny usmev mal na tvari, si asi mylsel, ze chem babo, len pravda je taka ze sa na mna vysral pred tyzdnom a pol po 4,5 orku priatel :((

kika.

Ja viem, že je na predpis, ale ja so dala úplatok. hi-hi. Dala som kávu do malj igelitky, navrch položila papierik s názvom lieku a povedala: veľmi pekne Vás poprosím , potrebovala by som tento liek. A ona na mňa pozrela a že dobre, zajtra ráno bude.
No čo, veď aspoň majú tržbu.

leerka

kika, lenze ja som citala, ze ten cyclo 3 fort je len na lekarsky predpis a ja si ho teraz nema kde zohnat... lebo lekarovi nejdem ziadnemu aj toho 9.juna...a ja som to chcela dovtedy brat.... no neivem teda... ale ten druhy liek co si pisala nie je na spinenie ale na myslim nieco ien...