pre LEERKU ...

kika.

ahojte. kočky zobrala som už tri tablety a nič necítim. Nebolí ma hlava, neni mi na vracanie. Ale zdá sa mi čudné, že ani prsia ma nebolia. Je to normálne? Ale jeden problém sa vyskytol: menštruáciu mám štvrtý deň a stále veľmi veľa. Predtým som mala strašne veľa len prvé dva max. tri dni, potom už nie toľko. Ale teraz normálne tečiem a akoby to nechcelo ani prejsť. Môže to byť z tabletiek?. A môžem piť alchemilkový čaj? nezníži to účinok hak ? díky kočky....

leerka

kika, hlavne na tie negativne ucinky nemysli, lebo si ich vsugerujes a bude sa ti zdat, ze t boli hlava, a tak....nemysli na to vobec, zamestnaj si hlavu niecim inym.....

leerka

suns ved to je na tebe, kedy si das tabletku.... mozes hocikedy, len aby si nezabudla brat pravidelne.... a aj si to neak pripominas, lebo ja mam napr od zaciatku (berem hak 4 roky) pripomienku vo fone....ale teraz uz nezabudam, nemusela bz som ju tam mat, ale pre istotu :-)

kika.

tak včera o 19,OO som si zobala prvú tabletku. Zatiaľ nič necítim. zachvíľu si idem dať druhú. Ale poviem vám, z tých všetkých zlých vecí, čo tu písali, som bola na narvy. každú chvíľu som čakala, že ma bude bolieť hlava, budem vracať... ak by som to nečítala, bola by som kľudná a na nič nemyslela.

suns

noo tak rano ked by som sa nestihla naranajkovat, aby mi nebolo zle, napr. o 8:00 v nedelu niekedy aj spim... rano ked zaspim je stres a zabudnem tabletku, atd... a uz o 9:00 je neskoro, lebo uz sedim v buse a nemam na to mysel... na druhej strane, vecer o 18:00 cez vikend sa chystam von a ked si dam dake pivko alebo nieco belsie, nech mi nie je zle zase.. cize obed je taky stred... co poviete? /ja dostanem vzdy rano svoje dni, takze dufam ze aj teraz to tak bude, a hned o jednej si dam tabletku/

kikae

suns,no a ked napr. dostanem poobede? a podla mna je jedno,ze kedy,len nech je to pravidelne :) ja budem brat rano okolo osmej